Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Waldorf iskoláról és óvodákról...

Waldorf iskoláról és óvodákról-bölcsödékről mi a véleményetek, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Akiknek oda jár a gyermekük, vagy járt, vagy ismerősük. Érdemes oda íratni a gyereket? Nekem nagyon szimpatikus az oktatási stílusuk. Ugyan fizetős, de még sem horror összeg.
2019. aug. 28. 09:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szia az én gyerekeim Waldorfba járnak (ovi, suli), kérdezz nyugodtan:-)
2019. szept. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
32%

"2018-ban érettségiztem egy Waldorf suliban.

Elsőtől kezdve ott voltam."


Hadd kérdezzem meg, hogy most mit tanulsz, vagy hol dolgozol?

2019. okt. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
70%
Én erős gimibe jártam és ott mindig azzal “ijesztgettek” minket, hogy ha nem tanulunk, mehetünk a waldorfba krumplit pucolni. Szánalmas ez a hozzáállás. És a slussz poén: egyik barátnőm ovitól érettségiig waldorfos volt és ugyanarra az egyetemre, ugyanarra a szakra ment, mint én, aki ebből a “csodás” gimnáziumból ment. Csak annyi a különbség, hogy ő kiegyensúlyozott volt a középiskolás évei alatt, nem pedig idegroncs. Ha valaha lenne gyerekem, csak waldorfot választanék!
2019. okt. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!