Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Ti mit csináltok a gyerekek...

Ti mit csináltok a gyerekek régebbi könyveivel, munkafüzeteivel, füzeteivel és egyéb iskolai jegyzeteivel?

Figyelt kérdés
Mindent azonnal kidobtok év végén vagy egy részüket megőrzitek, hátha kell még következő évben vagy később is valami miatt?

2019. szept. 7. 19:22
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Nekem mindent megtartanak a szüleim, hátha kell még.
2019. szept. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Alsósok, egyelőre mindent kidobtunk, iletve ment a papírgyűjtésbe. Majd gimis felvételi, meg érettségi előtt esetleg érdemes eltenni a törikönyveket, ilyesmit, most még felesleges.
2019. szept. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%

Én mái napig megtartottam az általánosos, középiskolás tankönyveimet, füzeteimet. Ezek nekem emlékek :$$$


Nincs is jobb, mint egy esős novemberi napon fellapozni az irodalomfüzetemet, megnézni az akkor menő slágerek neveit,címeit, amikor felírtam a füzetborítóra, meg a méteres fütyiket, amiket poénból egymás könyveibe-füzeteibe rajzoltunk! :DDDDD


Oh, da memoriez!

2019. szept. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%
Mindent megtartunk mert egymasra epulnek, iden nyelvtan, matek, kornyezet dolgozatok ugy voltak, hogy az elozo evi fuzetbol kellett felkeszulni.
2019. szept. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
97%

Mindent megőriztünk, aztán érettségi évében mentek a tankönyvek a papírgyűjtésbe, kivéve az érettségi tárgyakat.

Érettségi után leadtam a töri kivételével mindent a sulikönyvtárnak.

A füzeteimet megtartottuk, azok emlékek.

2019. szept. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
74%
Évekkel ezelőtt érettségiztem, de máig megvan szinte az összes könyvem. Gimiben néhányat tovább adtam ismerősöknek, akik alattam lévő évfolyamba jártak. A többit eltettük, mert volt nekik hely. De soha nem vettem elő őket, még érettségire készülve sem. Annyi anyagot kaptunk a tanároktól az utolsó évben, hogy nem volt rájuk szükség.
2019. szept. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
95%

Én megtartottam néhányat, de minden évben átnéztem őket és mind több és több került a szemétbe. Nekem a többségük nem jelent semmi elképesztőt. Az érettségiig megtartottam a matek- magyar- biosz- angol munkafüzeteket és füzeteket, mert belőlük is készültem.

Most egyetemen jól fog, hogy megtartottam a bioszt és az angolt, mert gyerekeknek tartok magánórákat.

2019. szept. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem az elsős füzeteimtől kezdve megvan minden egyes iskolai cucc.
2019. szept. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!