Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Első osztályos gyerkőcnél...

Első osztályos gyerkőcnél milyen infókat láttok a Kréta rendszerben?

Figyelt kérdés
Kisfiam szeptemberben kezdte az iskolát, de a Krétában (telefonos app) soha nincs semmilyen információ arról, hogy éppen hogy sikerültek a felmérői, vagy hogy éppen mivel hogy haladnak, kapott-e valamiből pirospontot, gyakorlatilag teljesen üres az egész rendszer. Máshol elsőben közölnek ezen keresztül bármit a tanárok? Papír alapú ellenőrzőjük nincs, a tanítókkal maximum akkor tudnék beszélni, amikor délután kikísérik (egyszerre az összes) gyereket az iskola elé, de nyilván olyankor "repül rájuk" az összes szülő. Máshol ez hogy megy?
2019. okt. 11. 13:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

a felmérők eredmenyei szokott bennelenni százalekban kifejezve.

Az hogy mivel hogy haladnak, kapott e pirosat, feketét az nem.

2019. okt. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
az osztalyodban lévő szülőket kérdezd, hogy nekik van e rajta valami.., mert en is úgy jártam hogy azt hittem az első 3hėtben nem kaptak semmit, mert hiába léptem bele üreset mutatott. Aztán újra letöltöttem, majd belėptem a kóddal es akkor már működött.
2019. okt. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A házi feladatokat, a jegyeket és a hiányzásokat látjuk.
2019. okt. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Most már mindenképp kellene látnod valamit szerintem, mert október közepe van, és ha felmérőt még esetleg nem is írtak, magatartás-szorgalmat már osztályozniuk kellett. Jól mondja az egyik válaszoló, kérdezz meg egy másik szülőt h lát-e ő valamit, vagy az osztályfőnököt hogy írt-e már bele.

Ha még nem is írt bele az órarendet és az aznapi feladatokat látnod kell, ha már hiányzott akkor a hiányzást is.

Nekünk ezenkívül üzenőfüzet van, amibe beleírják a fontos tudnivalókat illetve hetente kapnak pontot a magatartásra.

2019. okt. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!