Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha voltam egy magan rendelesen...

Ha voltam egy magan rendelesen UH-n, letezik hogy az SZTK-ban a doki azt nem latja a rendszerben?

Figyelt kérdés
2015. dec. 11. 20:37
 1/8 anonim ***** válasza:

Persze! Az egységes rendszer volt ugyan már tervben - most is van - de elég durván jogsértő, így jobb így.:)


Pl. az SZTK-ban az urológus nem látja, hogy te voltál a nőgyógyásznál, a nőgyógyász pedig nem látja, hogy te voltál magán helyen uh-n.

2015. dec. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%

Nem hinném, de mégis mi köze lenne hozzá?!

Akkor is köteles ellátni, ha tótágast jár.

2015. dec. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, létezik. Ő nem látja.
2015. dec. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Koszi ezt nem tudtam :) Mert az sztk-s nogyogyasz kovetelte rajtam ma annak az UHnak az eredmenyet de mivel en azt hittem rendszerben megtudja nezni nemvittem magammal :)
2015. dec. 11. 20:53
 5/8 anonim ***** válasza:
A tanácsom az, hogy mindig minden papírod (leletek, személyi okmányok) és a kiskönyved legyen nálad, ha orvoshoz mégy (én jártam urológushoz terhesség elején, kétszer volt durva felfázásom és még ő is elkérte a leleteimet). Erre legyen egy mappád rendszeresítve, amit csak felkapsz és viszed!:)
2015. dec. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is ajánlom a fűzős mappát, időrendi sorrendbe tettem bele a leleteket átlátszó fóliában. A mappa kemény borítójára meg ragasztattam belülről borítékból egy zsebet és abban volt a kis könyv meg a kisebb UH képek.

A mappa elejére meg nagy betűkkel a nevem és TAJ számom.

Sürgős esetben az a pár perc is számíthat amíg kikeresik a megfelelő adatokat, így könnyebb volt. Nekem egyszerűbb volt a doki kezébe nyomni és kész. Mondjuk én rutinos kórházba járó vagyok egyéb betegség miatt, szóval több év tapasztalata alapján tárolom így a leleteket:) Általában imádni szokták a dokik.

2015. dec. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Koszi a tanacsot :) Akkor ezentul viszem minden papiromat.
2015. dec. 12. 07:48
 8/8 anonim ***** válasza:
Csak azt látja hogy voltál ( már ha taj számot is kért a magándoki, de az eredményt nem látja) A többieknek írnám hogy igenis látják a rendszerben hol milyen dokinál voltál és mit irt fel neked. Csak abban az esetben nem ha te ezt kérvényezed akkor letiltható hogy más kezeléseket ne lásson. Pl ezért is jó az oep ügyfélkapu. Páromnak sincs letiltva a múltkor mikor elment a házidokihoz, mondta is neki hogy látja volt kardiológusnál is.
2015. dec. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!