Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Anyukák, iskolás gyerekekkel....

Anyukák, iskolás gyerekekkel. Kiben bíztok az iskola dolgozói között?

Figyelt kérdés
Nem mindig az ofő a legsegítőkészebb, de ha igen, annál kívánni se lehet jobbat. Ti kikkel vagytok jó kapcsolatban? Kihez mivel tudtok fordulni?
2019. nov. 21. 15:51
 1/10 anonim ***** válasza:
7%

Osztalyfonoke a fiamnak egy semmi, palyakezdo fiatal, mindig mindenben engedekeny, nem haladnak az anyagban(irodalom nyelvtan tortenelem tanar is). Mindenert 1000000x kell szolni neki. 6-os gyerekek semmi jele annak, hogy mar keszulnenek a felvetelire.

Mindig a szigorubb matek tanarnonek szolok, o rendbe szedi az osztalyt.

2019. nov. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Problémától függ. Ha mondjuk valami dolgozat, jegy, házi feladat... stb. nem tiszta egy konkrét tantárgyból, akkor a szaktanártól kérdezek, beszélem meg, ha meg mondjuk osztálykirándulás, magatartás, hiányzás és hasonlók a kérdés témája, akkor az osztályfőnökhöz fordulok.
2019. nov. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak alsósok a gyerekek, de én mindegyik osztályfönökében megbízok. Akármi van velük beszélem meg. Ha valami más gond van akkor a szülöi munkaközösség egyik anyukájával is szoktam beszélni.
2019. nov. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Par kivetellel barkiben
2019. nov. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
94%
Mi a tökömért kéne hatodikasoknak felvételire készülni??? Ha te vinni akarod, készülj vele, nehogy már a többség miattad készüljön...
2019. nov. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Negyedikes kislànyom osztályfőnökében bízom, ha nem bíznék, nem hozzá járna. Nekem ez alsóban fontos.
2019. nov. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Első, téged imádhatnak az iskolában :DDDD...
2019. nov. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Osztályfőnök.

Bármikor, bármivel.

Kölcsönös.

2019. nov. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Alsó tagozatosak a gyerekeim, és hálistennek ha van bármi kérdés, az osztálytanítóhoz lehet fordulni.
2019. nov. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

1-es, nem biztos, hogy az a jó tanár, aki rohan az anyaggal, és minden órán dolgozatot írat. A felvételire egyébként meg nem készülnek sehol. Nem a tananyagról szól. Jobb helyeken 7. 8. osztályban van külön felvételi felkészítő, de leginkább a gyerekeknek maguktól kell rá felkészülni, fent vannak az előző évek feladatai megoldással együtt a neten.

Én magam egyébként nem bízok a tanárokban, sok a rossz tapasztalatom. A fiam osztályfőnöke egyébként rendesnek tűnik, de alapvetően vele is óvatos vagyok.

2019. nov. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!