Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Még mindig baromságokat beszélek?

Még mindig baromságokat beszélek?

Figyelt kérdés

Annak idején leírtam ide IS, hogy a hazai iskolákba is be kellene vezetni a fémkeresős kapukat, a fegyveres őrt, és a diákok rendszeres, pia, drog és mentális szűrését.


Akkor én lettem a barom, elnyomó, náci, FIDESS, féreg,...


Még mindig így van?


[link]



2019. dec. 6. 17:43
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Egy reptér megengedheti magának a fémkereső kaput -nemzetközi reptereken kötelező. De minden iskolát ellátni ugyancsak drága múlatság lenne. Ráadásul kerámia késeket ki sem mutatja.

Maradna a mentális szűrés.

2019. dec. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

" Ráadásul kerámia késeket ki sem mutatja."


Ilyen alapon a gyereket ne oltasd be kanyaró ellen, mert attól még a rák megölheti.

2019. dec. 7. 11:13
 13/20 anonim ***** válasza:
72%

"Ráadásul kerámia késeket ki sem mutatja."


Nem is hallottam még ilyenről, el se tudom képzelni, hogyan lehetne ilyet készíteni és használni.

Úgyhogy az biztos, hogy túl sok nincs belőle. Ha a kések 99,9%-át kiszűrjük, akkor azért mégiscsak előrébb vagyunk, nem?


Hogy drága lenne a fémkereső kapu?

Inkább azt mondám, pénzbe kerül. Egyszeri költség, amit - ha szükség van rá - biztos ki lehet szorítani a költségvetésből. Legföljebb a következő stadion építése pár hónapot csúszni fog. :DDDDD

Csak mellékesen teszem hozzá, hogy a most megszúrt tanárnő műtétje és kórházi ellátása is pénzbe került.

2019. dec. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Tejesen egyetértek veled, még ez az eset ellőt is ezen az állásponton voltam. Látván régi osz társaimat hogy milyen embereknél volt kés. És hogy hülyéskedtek vele.
2019. dec. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

6.-nak

Nem megvalósíthatatlan csak nem lenne értelme. Pl. a körzőt ha belevágja valaki nyakába szerinted nem lenne baj belőle?? Vagy talán akkor azt se használják tanuláshoz?

Ne gondoljátok hogy valaha is lesz biztonsági őr és kapu az iskolákba. Hatalmas (egyszeri) kiadás lenne és a biztonsági őr se ingyen dolgozik ám!

Ez most csak egy "véletlen" hogy pont egy iskolába történt, lehetett volna egy boltba vagy akár az utcán is. Persze nem védem, elítélendő amit tett de mindenhol ott leselkedik ránk a baj!

2019. dec. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
81%

Goldmund #13


Kerámia kések: csak 6 darabot számoltam meg a konyhában.

Fémkereső kapu: kb. 500 ezernél kezdődik, szükséges a megfelelő kiépítés (tervezés, közbeszerzés, stb.), személyzet, kézi keresővel való kiegészítés -ha komolyan gondoljuk. Nem tudom hány iskola van szép hazánkban, de jónéhány 10 ezerre teszem.

Az összes költség kiszámítását rád hagyom. És még midig ott tartunk, hogy kijátszható.

Tehát: marad a mentállis szűrés.

2019. dec. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
51%
Igen, még mindig így.
2019. dec. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
74%

Engem az érdekelne hogy vajon hányra kéne megjelennie mondjuk 800 diáknak az iskola előtt hogy az egy darab fémkeresős kapu előtt egyesével kipakolják a táskájukból a körzőt meg a lakáskulcsot, átmenjenek, minden tizediket akik becsipognak átvizsgálja a biztiőr, visszapakoljanak, és nyolcra minden osztály készen álljon a tanulásra.


Nem, nem ez a jó megoldás. Az agressziónak nem megelőzése az agresszió.

2019. dec. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Számtalan munkahely van, ahol detektoros beléptetés van, köztük nagy cégek, intézmények.

Ha kifogást keresünk, biztos találunk.

Az meg komplett baromság, hogy egy fémdetektoros kapu agresszió lenne. Ugyan mitől?

2019. dec. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
ha valaki meg akar valakit támadni egy iskolába nem nehéz van ceruza fémcsövek(fűtés) rosszabb iskolába lécdarabok az öltözőbe amúgy meg van ablaka az iskolának simán ki tudják játszani a rendszert vagy technika óráról egy kalapács elröpül
2021. febr. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!