Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Az iskola részéről ezek...

Az iskola részéről ezek normális szabályok, kérések, utasítások?

Figyelt kérdés
Nem tudom minek minősül. Negyedikes fiamnak egy kis üveg coca colát adtam,ami negyedig volt. Beírt a tanár az üzenőbe,hogy cukros,szénsavas üdítőt ne adjak a gyereknek. A pékségben se vehetek akármit,mert megmondják mikor eheti meg és ez zavarja a gyereket. Ezen kívűl nem vihet be chipset,cukrot,csokit. Ezeket nem is szokott,csak tudom.

2020. febr. 12. 20:26
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
64%

Én is hallottam ilyenről, mondjuk részben érhető. Ugye vannak a gyerekek, akiknek a szülei nem engedhetik meg maguknak, és ha látja az egyik gyerek, akkor neki is kell stb.


Azzal amúgy egyetértek, bár nem leszek népszerű, hogy nem is kell cukros vackokat behordani az iskolába.

2020. máj. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
65%
MIért mániája a szülőknek már kisgyerekként rombolni a gyerekük egészségét és káros dolgokhoz szoktatni? Nem véletlenül van annyi ocsmány kövér gyerek az iskolákban. A mi osztályunk 70%-a is elhízott volt, az ilyen szülői hozzáállásnak hála.
2020. máj. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!