Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Szülői értekezlet volt nálatok...

Szülői értekezlet volt nálatok ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Nálunk online szülői a terv az alsó tagozatos lányomnál.

Őszintén szólva túlzásnak tartom, különben miről is beszélnénk?



2020. máj. 18. 11:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%

Ez esetben hagyd ki.

Amúgy pont ugyanarról beszélnetek, amiről személyesen is.

2020. máj. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
Nem.
2020. máj. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
Volt, online. Hallgattam fél füllel, közben megfőztem másnapra.
2020. máj. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%

Nem. Pedig nem ártott volna... még az elején.

Mondjuk én sokat beszélek az osztályfőnökkel, ha gondom van, megoldjuk így. De azért mégis jó lenne, kicsit érezni azt, hogy a gyerek tartozik még valahova (nálunk online óra sincs megtartva, csak anyagot küldenek)

2020. máj. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
78%
Nem. Bármi van, kiírják a belső facebook csoportba, mind az osztályfőnök, mind az igazgató, szóval ezért szerintem kár "összegyűlni". Meg aztán nyilván semmilyen program, rendezvény nem lesz már, szóval nem sok minden van, amiről lehetne beszélni.
2020. máj. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
68%

"Meg aztán nyilván semmilyen program, rendezvény nem lesz már"

én ebben nem vagyok annyira biztos. vagyis inkább reménykedem. Pl egy valamiféle osztálykirándulásban. Nem messze, csak valahova a környékre kisétálni, piknikezni, focizni... Kis létszámú osztály szabad térben. Nagyon jót tenne a kis lelküknek.

2020. máj. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
55%

"én ebben nem vagyok annyira biztos"

Én pedig száz százalékig biztos vagyok. Ha kirándulást bevállalna egy iskola, akkor az iskolába járást is be lehetne vállalni. Ebben a beparáztatott helyzetben nem gondolnám, hogy lenne akár egy tanár is az országban, aki bevállalna. Vagy megengednék, hogy bevállaljon.

2020. máj. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
71%
Halkan mondom, hogy szervezik a júniusi Erzsébet táborokat...
2020. máj. 20. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Igen, hallottam én is, utolsó, és nagyon örülök.

Sőt, ahol tavaly volt a gyerek, már mindet szervezik szerencsére. :)

2020. máj. 20. 08:31
 10/12 anonim ***** válasza:
Nos, ezt csak azért mondtam, mert ugye az iskolai/tankerületi szervezés. Ezek után azt gondolom, semmi akadálya annak, hogy kis csapatépítés jelleggel a tanítónéni osztálykirándulást szervezzen.
2020. máj. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!