Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Szülőként minden szülői...

Szülőként minden szülői értekezleten részt tudtok venni?

Figyelt kérdés
És ha nem, akkor milyen módon szerzitek be az infókat az elhangzottakról?
2017. nov. 17. 13:11
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Igen. Mondjuk mi külföldön élünk, itt nem szokás a három havonkenti szülői értekezlet, csak év elején tartanak egyet. Hirlevelet kaptunk hetente az általános iakolaban, illeteve volt egy weboldal, amin keresztül a tanárokkal is kapcsolatba lehetett lépni és akár időpontot is kérni, ha valami kérdés merült fel. Most a középiskolában ugyanerre egy app van, amin keresztül a gyerek jegyeit is látni lehet. Év elején kaptunk egy informs füzetet, ebben benne volt a tanév rendje és minden más tudnivaló
2017. nov. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%

Őszintén?

Ha nem muszáj, nem megyek el.

Inkább megkérdezem másnap az ismerős anyukáktól, hogy mi volt. Meg ott a zárt Facebook csoport, ahová úgyis mindent kiírnak.

Ilyen mikor melyik szünet lesz és egyéb tök felesleges szájtépés.

2017. nov. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%

Nem.

Van zárt FB-csoport, oda felírnak minden fontos infót.

Az év első szülőijén ott szoktunk lenni, illetve ha valami fontos van akkor is (új tanárnő, nyaralás előtti stb).

2017. nov. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
Igyekszem,pedig amúgy tök felesleges,de nem akarom,hogy azt gondolják a tanárok hogy felelőtlen anya vagyok akit nem érdekel a gyereke...mert sajnos ezt gondolják azokról akik sose jelennek meg.Néha ha kimarad akkor perze nem olyan előfordul
2017. nov. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%
Én már túl vagyok a "felelőtlen anya" státuszon, mivel a férjem is hozza-viszi a gyereket és táppénzre is eljön vele. Pár szülői már nem oszt, nem szoroz :-)
2017. nov. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%
Igen
2017. nov. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%
Megprobálok minden gyerek szülöijére elmeni.
2017. nov. 18. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
67%
Érthetöben mindegyik gyerekem szülöijére elmeni.
2017. nov. 18. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
igyekezni fogok elmenni. Netto pofátlanság másnap vagy utána azt az anyukát faggatni, aki képes volt elmenni. Nyilván nem mondja azt, h nem válaszol, de én irtó bunkónak tartanám ezt a viselkedést. (lehet lepontozni... utolsó 2 választ azért felpontoztam a 0-ról, nektek az is ciki, ha valaki eljár?! )
2017. nov. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!