Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Más is járt úgy,hogy a járvány...

Más is járt úgy,hogy a járvány miatt nem tudta megismerni az elsős tanító nénit?

Figyelt kérdés
2020. jún. 1. 16:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
33%

Miért nem tudtad megismerni?

Szeptembertől már lesz iskola, majd az első napon amikor szokás, akkor megismeritek.

2020. jún. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nálunk március elején még megvoltak az iskolai tájékoztató szülőik. Ennél mélyebb ismerkedés nem szokott lenni.
2020. jún. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%
Szeptembertől volt a suliban havonta egyszer ismerkedős délután a leendő tanítókkal és osztálytársakkal, szóval szerencsére nem szólt bele nagyon a vírus, mert addigra ismertük a tanító nénit.
2020. jún. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
Nincs jelentősége. Pár órára tud színészkedni. A fiam első tanító nénije egy angyalnak tűnt, aztán fél év múlva nem győztünk menekülni abból a suliból.
2020. jún. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Az igaz, hogy ha láttam volna sem biztos, hogy olyan lenne, mint amit elképzeltem volna, de azért egy szülő szereti tudni, hogy kinek a kezébe kerül a gyerek.Nonverbális jelek is sokat jelentenek.Nekünk ez most kimaradt.
2020. jún. 2. 06:24
 6/13 anonim ***** válasza:
72%
Nálunk is voltak ismerkedős délutánok, novembertől többször is voltunk ott. Így a tanítónő is megismerte a kisfiunkat, a kisfiunk is őt. Mivel köztük kölcsönös volt a szimpátia, ehhez képest már másodlagos volt, hogy mi is szimpatikusnak tartottuk, ill. jókat hallottunk róla. Családlátogatáson is voltak nálunk. Mindez még a járvány előtt lezajlott. (Megj.: nem állami iskoláról van szó.)
2020. jún. 2. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
A tanítónénit leginkább úgy ismered meg, ha informálódsz olyan szülőktől, akinek a gyerekét tanította, tanítja. Ezerszer többet megtudsz róla, mint egy nyílt nap kirakat-tanításán.
2020. jún. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Egyébként fontos ez? Most arra gondolok, hogy be lett iratva, valószínű már akkor lehetett tudni, hogy ő lesz az osztályfőnök. Vagy lehetett kérni, hogy melyik osztályba kerüljön a gyerkőc?

Igazából szerintem már edesmindegy, gondolom atiratni máshova már úgysem fogjátok.

Max, ha a későbbiekben úgy gondoljátok szükséges.

2020. jún. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
"gondolom atiratni máshova már úgysem fogjátok" -akár meg is tehetik, miért ne? Én anno aug 26-án döntöttem el, hogy marad abban a suliban, ahova beirattam. Akkor adtam le a NEK-lapot. Addig talonban volt egy másik, kétnyelvú iskola, ahol meg volt beszélve, hogy bmikor gondolhatom úgy a nyár folyamán, hogy bemegyek és intézik is a papírok átkérését.
2020. jún. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen mi mindenről lemaradtunk a vírus miatt, így csak hallomásból tudunk a tanítókról. 2 szülői is lett volna a leendő iskolásoknak (egy az oviban, egy a suliban), plusz nyílt nap, meg a nagycsoportosok mentek volna órára is a suliba. Na ebből egyikből se lett semmi. Azért reméljük a legjobbakat h a lányunknak szimpatikus lesz a tanítónő.
2020. jún. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!