Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Szerintetek lesz iskola...

Szerintetek lesz iskola szeptemberben?

Figyelt kérdés

Szeirntetek visszajön a vírus (mármint tudom hogy még itt van, de úgy, hogy megint karantén legyen)? Ha igen, szeintetek meddig fog tartani ez az egész vírus?


Kíváncsi vagyok ki mit gondol.😊



2020. júl. 11. 00:44
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
80%
Kicsit naiv vagy Kérdező, de nem baj, lehet neked a jobb.
2020. júl. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%
Elég valószínű, hogy visszatér, ha azok akikről nem beszélünk, nem hozzák meg időben a kellő lépéseket, mivel a szomszédos országokban megint robban be. Bárhogy csűröm, csavarom, nem lehet kihagyni, amiről te hallani sem akarsz. Ez nem politizálás, hanem a tények ismerete.
2020. júl. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:
Oké, ha te így boldogabb vagy.
2020. júl. 11. 13:11
 24/32 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem már most gond van, mert az emberek nem veszik komolyan, illetve már nem kötelezőek az óvintézkedések, mindenki megy mindenhova, mintha muszáj lenne. Persze azért nem vezetik be megint az óvintézkedéseket, illetve azért enyhítették, mert ha itt most nem lenne turizmus, akkor becsődölne az ország. Én meg pont azt olvastam, hogy már augusztusra várják a 2. hullámot. De azt is tudjuk, hogy a számokat meghamisítják, illetve nem nagyon tesztelnek senkit, így nem tudjuk pontosan, hogy Magyarországon mennyi a fertőzött. Szerintem amíg a nyár el nem múlik, biztosan folytatódik a ködösítés. Talán később is. Az igaz, hogy Orbán nem akarta bezárni az iskolákat, de minden irányból jött a nyomás, valamint az összes külföldi ország is bezárta az iskolákat, szóval neki is muszáj volt. Szerintem attól is függ a dolog, hogy külföldön hogyan fognak reagálni.

Hogy a szülők mit gondolnak, az nem érdekli őket, hiszen Kaiser úgy értékelte a dolgot, hogy sikeres volt, és mind a tanárok, mind a szülők, mind a diákok élvezték, és azt nyilatkozták, hogy bármikor újra. Ebből a véleménynyilvánításból lehet azért látni, hogy nem kizárt a dolog.

A fennfentes információkról nekem is az a véleményem, hogy ezek leginkább pletykák, találgatások. Bizonyára mondták a tanároknak, hogy készüljenek fel (leginkább lelkileg), hogy ez újra előfordulhat, de konkrétumok biztos nem hangzottak el.

Az biztos, hogy sok ember elveszítette a munkáját, és ha újra bezárnának az iskolák, akkor ez tovább folytatódna. Az éves szabikat már rég elhasználtuk.

Nekem idegileg nagyon megterhelő volt, 2 gyerekkel tanultam itthon, és biztos, hogy nem mondtam senkinek, hogy élveztem. Nem tudom kiket kérdeztek meg, hogy ilyen nyilatkozat hangzott el.

A középiskolások talán, ott inkább tudnak egyedül tanulni, de ahol a szülőknek segíteni kellett, ott mindenhol katasztrófa volt.

2020. júl. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:
Nálunk érdekes mód nem volt semmiféle probléma. 5.-es volt most a kislányom.
2020. júl. 11. 23:54
 26/32 anonim ***** válasza:
48%
Én tanárként baromian élveztem. Nem zavartak a gyerekek :)
2020. júl. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:
😊😊😊😊😂
2020. júl. 12. 00:13
 28/32 anonim ***** válasza:
43%

Nem volt itt semmilyen vírus, az hogy a 80-90 éves emberek elhunytak, hát istenem, a halál az élet része, nyilván nem éltek volna még 50 évet.


Lányom most kezdi az 5. osztályt, hát nem lenne könnyű a felsős tananyagot nekem oktatni itthon. Nem azért mert hülye vagyok, hanem mert nem pedagógus vagyok. Tanítani tudni kell.

Nekem ott kellett hagyni a munkahelyemet, nem lett volna kire bízni a lányomat. Most ugye jött a nyári szünet, maradtam itthon. Szeptembertől mennék dolgozni. Bele sem merek gondolni mi lesz, ha megint megbénítják az országot.

2020. júl. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
92%

28-as azért elég tájékozatlan vagy. 90 éves emberek? Hol vannak itt ilyen idős emberek? A magyar emberek egészségi állapota olyan katasztrófális, hogy jó, ha a 60-at megéled. 40 felett már bőven a veszélyeztetett kategóriába tartoznak az emberek. És bizony haltak meg fiatalok is.

Vírus volt, van és lesz. Magyarországon valóban nem tombolt annyira, hogy miért nem arra van több feltételezés is. Hogy ilyen óvintézkedéseket tettek, az szerintem nem baj, jobb félni, mint megijedni. Viszont még egyszer nem hiszem, hogy meglépik, hacsak nem lesznek ennél sokkal durvább adatok.

5.-es gyereknél azért már nem csoda, hogy nem volt probléma, próbálnád alsóssal. Pláne, ha több is van belőle, azért ez nem volt egyszerű.

2020. júl. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
66%

Figyelj, én csak azt láttam minden reggel ahogy olvastam, hogy elhunyt újabb krónikus beteg, koronavírus fertőzött volt, 78 éves volt, 72, 81, 68, stb stb.


Igen, volt egy negyvenvalahány éves mentős is, de kb három olyan betegsége volt, ami nem éppen nátha.


Tegnap voltunk délelőtt a Lidlben vásárolni, a maszkot sikeresen itthon hagytam, kocsiból kitettem. Páromnál volt, de bementünk mindketten, ő se vette fel, a lőtéri kutyát nem érdekelte, pedig dugig volt a Lidl tegnap Gyöngyösön.

Délután az Obiban voltunk, alig volt valakin maszk.

Nem foglalkoznak már ezzel, mert tudja mindenki, hogy egy cseppet túl volt ez lihegve.

2020. júl. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!