Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Hogy oldjátok meg ha megint...

Hogy oldjátok meg ha megint digitális oktatás lesz és még nem olyan nagy a gyerek, hogy magába legyen otthon?

Figyelt kérdés
Azokra gondolok akiknek olyan a munkája, hogy nem lehet home office-ban végezni és nagyszülői segítség se nagyon van.

#Digitális oktatás, iskola,
2020. aug. 11. 14:06
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
64%

Nincsennek osztálytársak akikkel összefogtok és mindig valakinél lehetne lenni? Így talán megúszhatjátok kevesebb szabadsággal.

Vagy szomszéd, aki "nem fél" és bevállalja a gyereket? Esetleg egy gimis tini, aki jelképes összegért sitterkedik?

2020. aug. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
65%

Az elsőnek jó ötletei vannak!

Mondjuk sztem is tuti van a gyerekednek legalább 1 jó barátja, megbeszélném a szülőkkel h heti x napot ott a 2 gyerek, heti x nálunk.

Vagy esetleg pénzért vagy bármi egyébért cserében, lehetne-e ott náluk az én gyerekem is?!


Nekünk kicsit szarabb a helyzet...a fiam elsős lesz most! Én meg szülni fogok decemberben vagy január első hetében. Tuti meg fogok bolondulni sajnos...

De így, h elsős lesz, így nem is tudnám másra bízni pl barátja szüleire a gyereket a tanulás miatt. Hisz se írni, se olvasni nem tud még a gyerek. Kínlódás lesz a javából elsős gyerekkel itthon megtanulni az alapokat!

2020. aug. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
64%

Én legszívesebben hoznám magammal dolgozni, az irodában ellenne... csakhogy eü, tehát nem engednék be a kapun, ha nem dolgozó vagy nem beteg.


Ha megint ez lesz, akkor iskolai ügyelet.

Mamák ennyire nem terhelhetők már, és így is kimaradt 5 hónap, KELL a társaság, a szocializáció. Mert hogy a suli nem csak a tanulásról szól!

2020. aug. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
53%

"Nekünk kicsit szarabb a helyzet...a fiam elsős lesz most! Én meg szülni fogok decemberben vagy január első hetében. Tuti meg fogok bolondulni sajnos..."

már bocs, de ez hol rosszabb? Iskolabezárás mellett álom, ha otthon maradhatsz a kistesó miatt. Szerinted, akinek elsős lesz a gyereke ÉS dolgoznia kell, annak tényleg jobb, mint neked?

2020. aug. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
84%
Megy iskolai ügyeletbe.
2020. aug. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
46%

Szeptember legelejère vagyok kiírva a 2. gyerekemmel, úgyhogy majd egy 8 èves màsodikossal ès egy újszülöttel "lebzselek" otthon.

Szèp magyar mentalitàs...

2020. aug. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
85%
7: az előző kommentelők stílusával messze nem értek egyet, azonban egy újszülöttel otthon lenni biztonságosabb, mint az egzisztenciát alapjaiban megrengetve sakkozni a szabival vagy megriszkírozni a home office-t, és nem tudni teljesíteni... Szóval ebből a szempotból egy újszülött + kisikolás jóval jobb felállás, mint a munkanélküliség szélén táncolni.
2020. aug. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
31%
Azert azt szogezzuk le, h egy ujstulott szinte csak eszik es alszik. Akar 3 orat is egyhuzamban.
2020. aug. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
44%

5-ös.

Szerinted egy kistesóval otthon hogyan lehet tanítani egy iskolást?

Szerintem sehogy.

Ha meg munkaviszonyod van és év elején már eljátszottad a szabidat meg minden lehetőséget akkor hogyan tanítod otthon a gyereket?

Ha azt akarják, hogy tanítsam otthon, akkor adjanak fizetést érte , ingyen nettel stb.

Akkor azt mondom, hogy a tanár mellett tudok segíteni a gyereknek nyugodt szívvel.

Így is nyugodt szívvel segítek neki, csak egy főtől kiesik a bevétel.

Tök jól hangzik.

2020. aug. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
67%

Aha persze, meg sír, nyüsszög a kisbaba, anyuka épül fel a szülésből, próbál otthon helytállni. Plusz tanítsa 8tól az írni olvasni se tudó gyerekét!

Valóban ku.rva könnyű!

Köszi! Jár a keksz!👌

2020. aug. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!