Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Ha ujra digitalis oktatas...

Ha ujra digitalis oktatas lesz, inkabb ismeteljen evet a gyerek?

Figyelt kérdés
Egyre tobb helyrol hallom ezt, alsos, kisiskolasokrol van szo. Valaki attol fel, h nem tudja ugy atadni az anyagot, ahogy kell. Masok munka mellett erre keptelenek lennenek. Feltik az allasukat, idegileg nem birjak.Mit gondoltok errol?
2020. aug. 12. 21:21
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
El van döntve, normál tanév lesz. Legalábbis az eleje, hogy aztán mi lesz azt fene tudja.
2020. aug. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
30%
Fogadjanak magántanárt.😀Én az vagyok, de a digitális oktatás alatt szinte egyáltalán nem volt tanítványom. Valahol megértem, hogy sokan féltek, de azt nem, amikor máshogy nem tudják megoldani a kisebb gyerekek felügyeletét (gondolom, már még több szülőnek fog gondot okozni, mert nem mindenki tud(ott) home officeba menni,) az inkább beviszi a munkahelyére/más gyerekekkel ereszti össze ügyeletbe/rokonoknál stb., miközben egy tanár csak egy ember, sokkal kisebb eséllyel fertőző, mint sok, és hasznosabb, hiszen a tanulás is meg van oldva.
2020. aug. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
2-es, az fel sem merül benned, hogy nem tudnának kifizetni?
2020. aug. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem nem lesz újra össznépi cirkusz és valószínűnek tartom, hogy a tanárok is felzárkóztatásra fognak használni pár töltelék órát.
2020. aug. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
95%
2-es, igen jó ötlet egy magantanar, de nem. mindenki engedheti meg maganak azt az összeget amit elkernek a magantanarok, mert hat ok is penzbol elnek. ig, a szülők inkabb baratokhoz engedik at vagy beviszik a munkahelyre, mert az nem. kerul penzbe, igaz a tanulas se ugy megy de valamit valamiert.
2020. aug. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
44%
Mi is magán tanárt fogadtunk elsős és harmadikos gyerekek mellé. Nyáron is jártak egy hónapot. Szeptemberben is fognak.
2020. aug. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
14%

De, felmerült bennem! Nyilván nem azt gondoltam, és nem is azt írtam, hogy minden egyes szülőnek magántanárt kéne fogadni! Nagyon sokféle élethelyzet van, és mindenkinek más a megoldás.Én a saját tapasztalatomról tudok írni, az pedig az, hogy sokan, AKIK MEGTEHETNÉK, nem fogadnak tanárt, pusztán azért,mert jaj, biztos vírusos.Miközben kínlódnak a tanulással, a fél család dolgozni jár másik 100ember közé, kistesó ügyeletbe,mert végképp nincs kapacitás még vele is foglalkozni. Józan paraszti ésszel, szerintem a vírus nem foglalkozás alapján válogat, tehát, ha egyébként is elkaphatnák bárkitől, akkor miért félnek jobban, attól az egy plusz embertől, aki segíthetne, és nem kellene azon gondolkodni, hogy osztályt ismételjen a gyerek. Bennem legalábbis az lenne az utolsó, ami felmerül. Természetesen nem kell velem egyetérteni,nem biztos, hogy igazam van. Azért, ha valaki tud rá magyarázatot, megköszönném,ha megírná. Ismétlem, nem azoktól kérdezem, akik anyagi ok miatt nem tudnak.

#2

2020. aug. 13. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
92%

Felesleges az évismétlés, mivel minden gyereket egyformán érint a probléma.

Most szeptembertől is nyilvánvalóan a tavaszi anyaggal kezdenek majd és nem alapoznak arra, hogy mennyire tudta a szülő otthon elmagyarázni, átadni.

2020. aug. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!