Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Egy alsóst mikre jogosít egy...

Egy alsóst mikre jogosít egy diákigazolvàny? Mièrt csinàltat mindenki hanyatt homlok a kicsinek?

Figyelt kérdés

Úgy is a szülö hozza viszi a kicsit, tehàt buszbérlettel nem kell szàmolni, úgy tudom diàkigazolvànnyal a tömegközlekedès lenne olcsóbb.


Úszni viszi a suli, tehàt pl strandi belépökhöz sem kell, es amugy is van gyerekjegy.


Egyàltalàn mire jo egy diàkigazolvàny alsósnak?



#alsó osztàly #diàkigazolvàny értelme
2020. szept. 1. 09:04
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:

A kretahoz nekünk azt mondtàk csak OM azonosito kell majd.

Még nem probaltam belépni mert egyelöre csak az oktatoanyagot ràgom àt rola.

2020. szept. 1. 09:41
 12/30 A kérdező kommentje:

Kretaban van a gyerek. Erröl mar suli elött küldtek tajekoztatast.

Fel van véve be van jelentve ma megkezdte az elsö napot

2020. szept. 1. 09:42
 13/30 A kérdező kommentje:

Csak kerdes en tudom e hasznalni a kretat akkor.

Nem lesznek egyhamar igazolvànyai az biztos..

2020. szept. 1. 09:44
 14/30 A kérdező kommentje:
Az iskola regisztralta be a krètàba még nyàron kb. Azutàn, hogy megküldtèk a felvételröl a levelet.
2020. szept. 1. 09:53
 15/30 anonim ***** válasza:
98%

Nem azért a 20 fillérért, de személyit már születése után kell csináltatni (nem ellenőrzik, de egy csomó helyre kellett, meg utaztunk is). Az enyéimnek már 3 hósan volt.


Amúgy én leginkább a Kajla útlevél miatt várom a diákigazolványt, de az enyém még csak nagycsoportos. De nem értem, miért kell ezen fennakadni, bármikor utazhattok tömegközlekedéssel, nem csak iskolába jár az a gyerek.

2020. szept. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%
Mi első előtt egyszerre csináltattuk a 2-öt, a személyit és a diákot, mert a személyi kellett a diákhoz, így 1x fotózták és ugyanaz a kép ment mindkettőre. Krétához nem kellett a diák.
2020. szept. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
18%

Diákigazolványra szükség van, fentebb leírták milyen okokból.

Személyi igazolvány még most sem kötelező 14 év alatt, de nem árt ha van. Mi kb 3 éves korában csináltattuk meg neki. Most 5.-es.

Valóban kell a személyihez mindkét szülő aláírása, mi ugyan közösen gyakoroljuk a felügyeleti jogot, nagyon jó viszonyban maradtunk,természetesen szó nélkül aláírta az apja nemrég mikor vittem a lányom személyit újjítatni. Nem tudom ti mit problémáztok ezen Kérdező.

2020. szept. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
98%
Bocsánat, kb 15 éve kötelező a személyi igazolvány is, most nezem. Bár tőlünk most nem kérték el, új suliban kezdett. Hogy miert nem, azt nem tudom.
2020. szept. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
18%
# 5 éve
2020. szept. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
99%
Imádom, mikor valaki a kis mesevilágában él, mint a kedves kérdező. :D ha tudnád mennyi gyereknek kell egyedül iskolába menni, mennyi szülő nem teheti meg, hogy autója legyen... Sőt, olyan is van, mikor a nagytesóval együtt buszozik a kicsi. Nekem volt olyan szerencsém, hogy vittek-hoztak, de kb én voltam a különc. Kevés gyereket hurcoltak. Iskolai kirándulásokon is busszal mennek (persze nem osztálykirándulásról beszélek), ott is pl nekem mindig jegyet kellett venni, másoknak meg bérlete volt. Úszásra is tömegközlekedéssel mentünk...
2020. szept. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!