Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Mit lehet csomagolni uzsonnára...

Mit lehet csomagolni uzsonnára egy alsósnak aminek nem kell hűtés, így kibírja du.ig a táskában?

Figyelt kérdés
2020. szept. 4. 10:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
45%
Tehát a cukormentes müzliszelet le van húzva, bezzeg a nutellás puffasztott rizs, az mehet! :DDDD SZánalmas.
2020. szept. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
83%

Utolsó azért húztak le szerintem, mert egyfajtát írtál csak(mellesleg nem az volt a kérdés, mit szerettél vagy más nasikról milyen véleményed van, na meg minden nap müzlit enni uzsonnára nem túl változatos).


Nem az egészséges nasi miatt, a diákcsemegét meg a kölesgolyót, gyümölcspürét is felpontozták.


Egyébként én szívesebben ettem délután a laktató zsírban tocsogó szikkadt zsemlés paprikás szalámis szendvicset, mint pl almát vagy csokit, mert az legalább laktatott, eltelített.

2020. szept. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
92%

Emlékszem, hogy anyu mindig kiakadt, amiért nem ettem meg a szendvicseket, amiket csomagolt. Össze voltak esve, szotyadtak voltak és volt egy jellegzetes szaguk is, amit nem bírt bevenni a gyomrom. Inkább nem ettem semmit egésznap, mintsem megettem volna azokat a szendvicseket.

Elég hamar átkerültek menzára és mindennap kaptam pénzt, hogy tudják venni magamnak valamit a büfében. Általában szendvicseket, melegszendvicseket vettem.

2020. szept. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

dm-ben kapható cumisüveghez való hűtőtáskában viszi befőttes üvegben a reggel főzött ebédet.

tízóraira: házisüti, kalácsféle, kókuszreszelékkel, gyümölccsel, lekvárral, egyéb töltelékkel, de nem kenődős.

pogácsaféle, ezt is lehet zöldséggel dúsítani, reszelt répával, dióval, tökmaggal.

darabolt gyümölcs, dobozban, nem zavarja ha megbarnul.

uborka, répa darabolva

puffasztott rizs magában vagy kis dobozban valami rákennivalóval.


a müzliszelet, csomagolt süti, keksz nagyon mű nekünk.

2020. szept. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Utolsó nem tudnád belinkelni milyen ez az uzsis táska? Nagyon megköszönném.
2020. szept. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

#15 szerintem ilyenre gondolt.


[link]

[link]


De ha a hűtőtáskába meleg ételt teszel, akkor melegen tartja. A működési elv az, hogy a hideget hidegen, a meleget melegen tartja (persze úgy, hogy vagy csak meleget teszel a táskába vagy csak gidefet).

2020. szept. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Mi ilyen hűtőtáskát használunk a suliba a kajához:

[link]

illetve van más árkategóriában komolyabb termosztáska is:

[link]


Nagyon meg vagyok vele elégedve. 3 éve nyúzza a gyerek, a kis dobozok benne tökéletesen zárnak.

2020. szept. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!