Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Ez milyen szerintetek normális...

Ez milyen szerintetek normális dolog volt?

Figyelt kérdés

Ti mit szóltok a sok szigorításhoz ami az iskolákban van. Gondolok arra, hogy orrfolyással és köhögéssel ne vidd be a gyereket. Vagy ha észreveszik elkülönítik amég érte nem megy valaki.

Kedden például az egyik anyuka reggel bevitte az osztályunkba a kisfiát. Már akkor elég ramatyul nézett ki szegény. Majd egy pár órával később széthányta a termet. Egy kis hányás hasmenést hozott az első napon. Amikor hívták, hogy elkellett különíteni a gyereket menjen érte azonnal közölte az igazgatóval, hogy majd délben megy érte, ha ebédszünete van. Így sem tudott dolgozni normálisan a covid miatt. És a kisfiú órákat ült ott egyedül betegen. Majd amikor megéekezett neki állt feljebb, hogy holnap biztos hozza mert dolgoznia kell. Biztos csak gyomorrontás. Mit képzelnek, hogy iderángatják mért nem az orvoshoz vitték. Normális.

Ha meg folyik a gyerek orra mi nem vihetjük oké. Na de azért.. Most meg rettegjek, hogy pár óra alatt elkapta a gyerek vagy sem.


2020. szept. 4. 11:34
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
36%

Na a Covid tàjékoztatás...mi semmit nem kaptunk, semmit nem mondtak. Templomban tartották az évnyitójukat, mi nem lehettünk ott.

Ateisták vagyunk, de itt csak katolikus iskola van, tehát nem volt választás.

Maszk se kell nekik, közel vannak egymáshoz, szülői is lesz. Ez van.

2020. szept. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
41%
Szülői nálunk is volt.Ott mondták el mik az intézmény elvárásai a szülővel szemben covid kapcsán.Hogy ne vigyük a takonyos gyereket,ha ők veszik észre hogy gond van akkor még elkulonitik bla,bla,bla.Fel leszel vilagosítva szülőin utolsó 😂
2020. szept. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
21%
Akik a többi gyerekkel jönnek belegondoltak abba, hogy a kiesett hónapokat a cégek megpróbálják kompenzálni, hogy ne menjenek tönkre? Belegondoltak abba, hogy 2 hét tappenz belefért bármikor de nem most, amikor a legtöbb céget a béka segge alá juttatták marcius óta? Hogy van, akinek nem opció otthon maradni, mert akkor már be se kell mennie többet???
2020. szept. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
84%

#14 pont ez az. Az osztály fele ilyen helyzetben van.


Elveszíti a munkáját, mert beteg a gyereke, az nagyon sajnálatos. De ha beviszi a gyereket és megfertőz még 3 gyereket, akinek a szülei szintén elveszíthetik a munkájukat, az nem számít?

2020. szept. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
29%

Jajj, dehogy gondolnak itt egyesek ebbe bele...

Hiszen itt mindenkinek megoldható a home office, itt mindenkinek több millió tartaléka van stb. És nem,nem irigykedni vagy panaszkodni akarok, mert hála az égnek nem vagyunk rossz helyzetben, igaz itt egyedüliként csak nekem nincsenek millióim, sem jól menő vállalkozásunk. :)

Igen, van akit szó nélkül kivágnak ha most táppénzre megy.

2020. szept. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
80%
Mekkora munka hose mindenki. Lazasan dolgozni? Egy ismerosom epp ezt tette a heten. Majd kiderult, h covidos. Tobbet nem tartanak igenyt a munkajara🤦‍♀️ Es igazuk is van.
2020. szept. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
35%

18


Ha nem covidos lett volna, akkor meg kb azért teszik ki,mert csak egy kis lázzal otthon maradt.Amellett, hogy senkinek sem hibája ha elkapja.A mai világban bárkit kirúghatnak bármiért táppénz alatt is.A mostani körülmények között, meg azt mondanak amit akarnak.Feljebb már írták, minden cég a saját pénzét nézi és nem lelkizik azon, hogy mit csinál az akit kirúgtak.

2020. szept. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
89%
Azért ne avassák már itt egyesek mártír szent asszonnyâ azt, aki képes volt a hányós beteg gyerekét belökni a suliba (eleve nem tudom miben bízott), majd mikor szólnak neki, akkor még órákig hagyni az iskolâban szenvedni a gyereket. Azért a covid a rossz szülőségre nem mentség.
2020. szept. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
71%

Amikor az anyuka gyereket vállalt, ezzel is kellett számolnia, most meg le van tojva a gyerek.

Sajnálatos dolog ami a munka kapcsán megy most, de egy általános iskolás gyerek a szüleire van utalva, nem felnőttként születünk..

Nekem nem lenne szívem ott szenvedtetni szegényt a suliba, amíg én dolgozok. Én csináltam, én vállaltam. Nem mellesleg elég nagy kicseszés a tanárokkal, hogy szegényt valaki egész nap ott felügyelje, kockáztatva a saját egészségét is. Plusz gondolom nem ment fertőtleníteni utána a kedves anyuka a termet inkább becibálja szerencsétlent, aztán az iskola dolgozói meg oldják meg, szolgálják ki.

2020. szept. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
82%
14 meg kell tudni oldani. Nem arról volt szó a kérdésben, hogy kicsit folyt az orra. Hanem a gyerek FOSOTT. Érted? A gyomor hurut pedig elképesztően fertőző.
2020. szept. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!