Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális dolog, hogy apukám...

Normális dolog, hogy apukám nekem állt, hogy neki nem hiányzik, hogy beteg unokája legyen?

Figyelt kérdés

Belém állt teljesen, hogy hogyan akarok szülni mert neki nagyon nem tetszik hogy természetes úton mert akkor nekem fogyatékos beteg gyerekem lesz, meg torz és csúnya lesz és neki ez nem hiányzik az életbe hogy beteg unokája legyen.


Vérig sértett ezzel a dologgal jó ideig haza se akarok menni hozzájuk!

Mondtam neki hogy az én döntésem hogy szülök meg majd ahogy alakul a végén úgy lesz ahogy lennie kell. És csak mondta tovább. Nagyon kiakasztott remegve vezettem haza és sírva.

Anyukám mondta neki később hogy nem gondolja hogy megbántott, de állítólag nem érti mivel bántott volna meg.,


Más szerintem örülne unokája lenne és nagyszülő lehetne...

Mellesleg én magam és ő is természetes úton született...


Mit tegyek? Osszam ki?


2020. júl. 28. 13:18
 1/8 anonim ***** válasza:
94%

Apukád ennyire buta? Persze lehetnek komplikációk a szülésnél, de a császárnál is, de sok betegség genetikai, vagy a terhesség során alakul ki, nem a szülésnél. A csúnyaság meg hogy jön ide?

Kissé beteges a hozzáállása.

2020. júl. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%

Teljes mértékben érthető, hogy kiakadtál. Én nem beszélnék vele, nem rendeznék cirkuszt, megvárnám még ő kér bocsánatot. Örülnie kellene az unokának, még ha ne adj Isten fogyatékkal is születne, az ő vére is.

Anyukámnak is az első babája sérülten született, ő is a szülés közben sérült meg és a nagyim ugyanúgy segített, gondozta és szerette, mint később minket. Azért nem irtam direkt, hogy a testvérem,hanem, hogy anyukám első babája, mert bár az, de sajnos nem ismerhettem, mert 1 éves korában elment. De ez nem ide tartozik. Szóval szerintem ez kellene, hogy legyen a normális hozzállás, meg nem is értem minek előre vészmadárkodni...

2020. júl. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%

Ne.

Inkább kerüld. Telefonon is, messengeren is, közösségi oldalon is. Ha ő hív, nyomd ki a telefont, üzenetekre ne válaszolj.

Ha én lennék a párod, én azt javasolnám, hogy szülésig semmiképp se találkozz vele, utána pedig esetleg fél-egy évvel később, ha a körülmények úgy alakulnak.

De az is egy opció, hogy az unokáját addig nem láthatja, amíg bocsánatot nem kér tőled. Ha haláláig nem kér bocsánatot, akkor soha nem fogja látni.

Ezt neked kell eldöntened, hogyan érzed.


Máskor is voltak ilyen tahó megnyilvánulásai?

2020. júl. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%

Apád bolond.. a természetes nem hiába természetes. Bár én is úgy szülehetnék de a kisfiam olyan jól érzi magát farosan,hogy így marad a császár. :)

Apád max addig lesz ilyen,míg meg nem látja a szép kis unokáját. Utána majd bánhatja.

2020. júl. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%
Apukád fogyatékos? Nők milliói szülnek természetes úton és nem lesz mindegyik gyerek fogyatékos, sérült vagy beteg... Ilyen buta apa nem tudom elképzelni hogy létezik 🤦
2020. júl. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A szülés módjáról 2 ember dönt: Az orvos és a kismama (nyílván figyelembe véve a lehetőségeket). Senki másnak nincs beleszólása.
2020. júl. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
80%
Magyarországon nem is kérheted a császárt.
2020. júl. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
57%

Olyan szomorú hogy valakinek ilyen a családja. Nem is értem az ilyen szülőket. Sajnálom kérdező, érdemben nem tudok tanácsot adni, persze amit apud mondott egy hatalmas butaság és egyértelműen sértő és elkeserítő. Pedig ilyenkor várná az ember a támogatást, e helyett meg ezt kapja.

Én is biztos nem akarnám látni jó darabig ha ilyet mondana. :/

2020. aug. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!