Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Mennyi hiányzó van gyermeketek...

Mennyi hiányzó van gyermeketek osztályában? Hol laktok? Miért hiányoznak?

Figyelt kérdés

NÁlunk már most elég sok hiányzó van, az osztály harmada, pedig még csak két hete van suli és még nincs is az az igazi betegeskedős időszak. Harmadikasok egyébként.

Többen azért hiányoznak két heteket mert koronavírusos kontaktjai valamilyen módon. Pest megye

Nálatok?



2020. szept. 16. 08:21
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Nem tudom mért vannak lepontozva a válaszok, én mindenkit felpontoztam.


9-es én ezt nem értem. Ha egy tünetmentes gyereknek lesz pozitív a tesztje, akkor tuti bezárják az osztályt azonnal.

De ha tünetes, akkor csak a tünetek megjelenése előtt lévő két nap számít..

2020. szept. 16. 15:43
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Algyő azt osztályból 21 gyerekből 5-en. Az egész suliból 400 gyerekből 75-en és 5 tanár. Állítólag senki nem Covid-os
2020. szept. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére csak öt ember, de azok se pozitívak, csak az iskolánkban automatikusan hazaküldenek mindenkit egy hétre, ha fáj a torka vagy köhög. A többi osztályban is hasonló a helyzet, egyenlőre még nincs igazolt covidos. Egy egri gimnázium.
2020. szept. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Heves megyei falu, lányomék 17-en vannak az osztályba, tőlük senki nem hianyzik, 5.-es. A többi osztályt nem tudom. Állítólag 4 Covidos van a faluban.
2020. szept. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
85%

28ből 10hiányzó abból 3karanténban van. Egy másik osztálybol lett valaki koronás viszont ugye ő utoljára 7.-én volt iskolában viszont a kontaktok meg csak 16.-től vannak karanténban 20.-ig azért mert mostanra lett meg a teszt eredménye. De attól még 7.-től számítják hogy karanténban vannak viszont ebből több mint 1hetet rendesen voltak iskolában. Viszont akkor mi értelme van ilyenkor karanténba rakni őket? Ha elkapták tőle akkor több mint 1 hét alatt úgyis megfertőzhettek mindenki mást szóval már mindegy lenne szerintem. Igazából ez az egy dolog van amit most jelenleg nem értek hogy akkor ennek mégis mi értelme van


Komárom-Esztergom megye

2020. szept. 19. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Nálunk 6-7en hiányoznak


Siófok

2020. szept. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Hánybol?
2020. szept. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

"Ha egy tünetmentes gyereknek lesz pozitív a tesztje, akkor tuti bezárják az osztályt azonnal"

Nálunk van (legalább) egy pozitív gyerek, de egyelőre nincs szó ilyesmiről. Bár én csak tegnap hallottam, hogy pozitív lett.

2020. szept. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!