Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Elméleti kerdes csak. "kiskapu...

Elméleti kerdes csak. "kiskapurol". Ha másik iskolába szeretném átiratni a gyermeket és nem akarja(nem is köteles)átvenni senki, de a jelentkezési idöszakokban mondjuk ezt nem közlöm, csak beiratom és felveszik?

Figyelt kérdés

Most tapasztalom hogy "börtön"lett az iskola. Azaz ha bármi nyomosabb bajom is lenne mondjuk az oktatokkal(tehát nem költözés vagy hasonlo)és a másik körzetis sulinkba àt akarnàm iratni, egyszerüen hàtat forditanak es elhajtanak.


Azon gondolkodtam(elméleti szinten csak tényleg), ha beiratàsokkor szimplan kitöltök egy jelentkezési lapot hogy vegyék fel elsöbe?



#iskolai atiratàs
2020. okt. 4. 14:12
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
95%
De jelentkezhet akkor is, mikor az elsősök jelentkeznek, de nem következő tanévre újra elsősnek.
2020. okt. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 A kérdező kommentje:

A feröhely?


Ha a mi sulinkbol kuveszem akkor ott felszabadult egy feröhely..

2020. okt. 4. 15:21
 13/47 A kérdező kommentje:

Szoval ujrakezdheti igy máshol az elsöt?


Nem all szandekomban csak ismételgetem a biztonsag kedvéért.csak ugy felmérem a lehetöségeket mondhatni

2020. okt. 4. 15:22
 14/47 anonim ***** válasza:
96%
Nem mond ellen. Szabadon választhatsz iskolát, de csak a körzetes köteles felvenni. Megvan szabva hány gyermeket vehetnek fel, mert kötelező pár helyet fenntartani azoknak a gyerekeknek, akik esetleg a körzetbe költöznek.
2020. okt. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
93%
Nem kezdheti újra az elsőt. Ha ő ebben az évben teljesíti az első osztályt, akkor megy másodikba.
2020. okt. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 A kérdező kommentje:
Körzetes sulirol van szo.
2020. okt. 4. 15:26
 17/47 anonim ***** válasza:
89%

Ellent mond a törvénynek, ha év közben kiveszed a gyerekedet az iskolából, ugyanis a gyerekek hat éves koruktól tankötelesek.


Szerinted máshol nem ugyanilyen az iskola? Mindenhol vannak szabályok, amiket be kell tartani.

2020. okt. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 A kérdező kommentje:
Erdekes amugy ez a feröhelyes dolog mert lakcimatjelentessel meg van hely veletlen.
2020. okt. 4. 15:28
 19/47 A kérdező kommentje:
Nem evközi felvetel.irtam hogy beiratasi idlszakban.ha beiratnam mashova.
2020. okt. 4. 15:28
 20/47 anonim ***** válasza:
88%
Mi bajod van a mostani iskolával? Kíváncsi vagyok, mi miatt olyan, mint egy börtön
2020. okt. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!