Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Apám beszélni akar tanárommal,...

Apám beszélni akar tanárommal, mit csináljak? 15/L

Figyelt kérdés

Van egy tanár, akivel nem jövök ki valami jól a suliban. Nem is érdekel a tantárgya,

tanulni sem tanulom nagyon, ő se szeret engem.

Tehát van, hogy szivat, most is egyest adott, de ez főleg az én hibám. Persze másnak nem adott egyest, de akkor sem tudtam, tehát megérdemeltem.

A lényeg, hogy ezt elmondtam apámnak is, az meg fejébe vette, hogy én ott akarom emiatt hagyni az iskolát, meg, hogy beszélni akar vele.

Ott hagynám én az iskolát szívesen, de nem emiatt.

A lényeg, hogy most lesz szülői és valószínűleg beszélni fog vele. De én ezt nagyon nem akarom, azzal csak rosszabb lesz, meg számomra zavarba ejtő a helyzet.


Megkérem én, de honnan tudom, hogy mégsem beszél vele? Annyira nem akarom, ezen parázok...

Ti mit csinálnátok?



2018. febr. 7. 20:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy , ha lépsz másik helyre akkor nincs értelme ezen rezegni .
2018. febr. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem megyek másik suliba
2018. febr. 7. 20:47
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el neki is ugyanezt. Mármint azt, hogy ettől legfeljebb rosszabb lehet a helyzet, jobb nem.
2018. febr. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyebként csak azt mondtad el apádnak, hogy szerinted is jogos az 1- es, vagy azt is, hogy nem érdekel ez a tantárgy és nem is nagyon tanulod? Mert így nem igazán világos, hogy mit akar a tanártól.
2018. febr. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
mond hogy nem emiatt akarsz elmenni és nem lenne jó ha beszélne vele
2018. febr. 9. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!