Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » 5 és fèl èves gyereked tud...

5 és fèl èves gyereked tud màr olvasni, ìrni?

Figyelt kérdés
2020. okt. 28. 16:38
1 2 3
 21/23 stellaz válasza:
Gyerek függő. Van aki már jóval hamarabb megtanul, akár felsős szinten is, mert érdekli, van aki pedig az iskolában fog. Nyilván ez utóbbiak a többség. Szerintem fontos, hogy legyen megszerettetve az olvasás a gyerekkel.
2021. dec. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
68%

14es vagyok. A lányom jelenleg 5.5 éves (vagyis szeptemberben volt 5.5 pontosan).

Ír, olvas, mondatokat is leír, egész leveleket fogalmaz nekünk :).

Viszont csak szavakat olvas, mondatokat nagyon ritkán.

2021. dec. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 stellaz válasza:
100%
22-es. szerintem adj neki képregényt, azt az én fiam is nagyon szerette, vagy vannak direkt kezdő olvasóknak való könyvek, nehézség szerint besorolva, könyvtárban is rengeteg van belőle. A fiam 5 évesen már nagyon jól olvasott, de a hosszabb szövegeket még nem akarta saját maga olvasni, viszont a képregény jó átmenet volt a valódi (kisiskolásoknak szánt) könyvek felé.
2021. dec. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!