Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Mennyit fizetettetek a 8....

Mennyit fizetettetek a 8. osztályos fotózásért?

Figyelt kérdés

Most fogom csinálni az elsőt, és nem tudom, milyen árak vannak. Leírom, amit én kikalkuláltam, szeretnék véleményt, hogy nálatok olcsóbb/drágább, jó-e szerintetek ez az ár, stb.

Köszi!


van egy csomag, ami 10db bélyegképet, 8db 6x9cmes tablóképet, 2db 10x15cms hagyományos méretű képet tartalmaz, ez kerülne 2000ft-ba.


Természetesen utómunkázott, retusált képek, mindenki 5 féle képből választhat.

Továbbiakat lehetne rendelni, 10x15 350ft, 2db tabló 350ft, 10db bélyeg 500ft, baráti kép 10x15 350ft


(természetesen csináltam már tablóképet, csak ingyenesen, ismerősöknek, így van referenciám, ami alapján választhatnak)


2021. jan. 5. 23:50
A kérdező szavazást indított:
Olcsó
Drága
30 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
87%
A 6x9-esből minek olyan sok? Amúgy teljesen rendben van az ár. 😊
2021. jan. 6. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
84%

Teljesen jó ár.


1-es: A bélyegképből szoktak egymásnak a legjobb barátok adni általában.

2021. jan. 6. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szerintem korrekt



Btw mi ingyen kaptuk a sima tabló képet egy csoportképet és 5 picit és ha valami extrát akartak (mágnes pl) az került pénzbe szóval nem tudom mi a reális de én ennyit boldogan fizetnék egy jó tablóért.

2021. jan. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!