Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Melyik iskolatáska a jobb...

Melyik iskolatáska a jobb választás? Első osztályos fiúnak.

Figyelt kérdés

Kisfiam szeptembertől iskolás lesz. Mivel hamarosan szülinapja lesz fog kapni egy suli táskát is ajándékba.


[link]


Ennél a szettnél tetszik hogy tartozik hozzá kulacs és uzsi doboz is,meg jókat halottam erről az Ars Una táskáról.


[link]


Ennél tetszik hogy vam hozzá torna zsák felszerelt tolltartó-bár sztem a benne lévő dolgokat le kell majd cserélni jó minőségüre. Meg jó hogy a minta is olyan ami nem lesz ugymond ciki pl 3.osztályban.Csak olyan picinek tünik... van még 1 Spirit táska annak nagyobb a mérete

Ez:

[link]


2021. jan. 16. 07:21
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Egyebként mekkora a megfelelő méretű iskolatáska? Magasság mélység szélességre
2021. jan. 16. 07:22
 2/21 A kérdező kommentje:
Ha gondoljátok linkeljetek amit ti jobbnak gondoltok az általam nézetteknél,és mondjátok el hogy az mért jó választás! Köszi
2021. jan. 16. 07:25
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Csak az Art Unaról tudok véleményt mondani. Olyan volt a fiamnak, csak más mintával. Nekünk tökéletesen bevált. A mérete és a kialakítása is teljesen rendben volt. Kényelmesen elfért benne minden. Négy évig nyúzta és semmi baja nem lett. Csak azért kapott újat ötödikre, mert felsőben már ciki doboz táskával járni.
2021. jan. 16. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

nekünk is ars unas tåskåk van csak nem dobozformåju .

[link]


hanem ez ,most 4.osztålyos lånyom.

2021. jan. 16. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
89%

Az Ars Una jó minőség.


Off Szulinapi ajándéknak iskolatáskát venni,pláne hónapokkal korábban khm, hogy is mondjam, nem valami jó ötlet. Max akkor, ha a gyerek minden vágya x táska és azonnal szeretné, de ha így lenne, akkor nem linkelgettél volna különböző darabokat....

2021. jan. 16. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
A Budmil-ban nézz szét nagyon jó iskolatáskáik vannak.
2021. jan. 16. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Kap mellé más ajándékot is.


De a suli táska ugyis kelleni fog,és rokonok felajánlották hogy 35.000ftig összedobják neki szülinapi ajándékként.

Mivel egyedül nevelem ez nekem hatalmas segitség. Igy is lesz kiadás bőven

2021. jan. 16. 08:06
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
A Budmil-ban olcsón vannak. Mi már 8 éve onnan vesszük.
2021. jan. 16. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
38%
Értem én. De ez így nagyon visszás ajándék igy.... Olyan dolgot adni, ami kelleni fog neki, nem valami szép dolog. Gondolj bele, elromlik a vasalo otthon, erre azt kapsz a születésnapodra a párodtól. A vasaló szükséges, az nem ajándék. Ilye az iskolataska is. Nem igazi ajándék. Igazi ajándék az, amire valaki vágyik és azonnal használni is tudja. Ezzel a táskával mit kezd szeptemberig?
2021. jan. 16. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Az Ars Una jó választás szerintem, ezek közül csak azt ismerem. Igaz én végül csak a kulacsot vettem meg a gyerekeknek, de az szuper. Én nem tartottam szükségesnek, hogy legyen hozzá mindenféle, a tanároknak úgyis megvannak az igényei. Az Ars Una füzetek is jók. Én csak simán a táskát vettem, tolltartót a Budmilban, tornazsákot meg a Decathlonban.

2. osztályos fiamnak ilyen táskája van (én is leárazva vettem), eddig hibátlan, felsőben tervezek neki hátizsákot venni. [link] Az általad választottak közül én az Ars Unára szavazok.

2021. jan. 16. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!