Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Melyik iskolatáska a jobb...

Melyik iskolatáska a jobb választás? Első osztályos fiúnak.

Figyelt kérdés

Kisfiam szeptembertől iskolás lesz. Mivel hamarosan szülinapja lesz fog kapni egy suli táskát is ajándékba.


[link]


Ennél a szettnél tetszik hogy tartozik hozzá kulacs és uzsi doboz is,meg jókat halottam erről az Ars Una táskáról.


[link]


Ennél tetszik hogy vam hozzá torna zsák felszerelt tolltartó-bár sztem a benne lévő dolgokat le kell majd cserélni jó minőségüre. Meg jó hogy a minta is olyan ami nem lesz ugymond ciki pl 3.osztályban.Csak olyan picinek tünik... van még 1 Spirit táska annak nagyobb a mérete

Ez:

[link]


2021. jan. 16. 07:21
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Csatlakozom ahhoz, hogy válasszon a kisfiú, ha nem meglepetés lesz.

Mindkettő megfelelő, az Ars una egy kicsit tényleg nagyobb, de én pont azért nem azt választottam, mert túl nagy volt a kislányom hátán még elsősként. Viszont ez 3-4. osztályra pont előny lehet.


Neki amúgy pont Spirit táskája volt (a fazonja a triceratops-osra hasonlított, csak nem ledes mágneszárja volt, hanem hagyományos). Én sem ismertem előtte, de nagyon meg voltam vele elégedve. Most is tökéletes állapotban van, csak azért cseréltünk, mert hátizsákot szeretett volna. Belefért minden, és elsőtől negyedikig nálunk kb. ugyanannyi könyvük, cipelnivalojuk van.


Az Ars una is szuper, az is sokaknak volt az osztályban, illetve még most is hordják, harmadikosok. És magyar gyártmány, ha ez szempont.


Mondjuk 3,5 évvel ezelőtt jóval nagyobb volt az árkülönbség a két táska között.

És még annyi, hogy a Spirit tornazsákja az viszont fél év alatt szétment. Abból már többfélénk is volt, végül a Belmil hálós tornazsákja vált be, annak erős az anyaga és külön lehet tenni a tornacipőt. Egyébként a Belmil táskák is jók, csak azoknak is nagyon felment ára az utóbbi 1-2 évben.

2021. jan. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!