Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Ha az elsős kisgyermek tájékoz...

Ha az elsős kisgyermek tájékoztatójában a matematikai felmérői folyamat 75-80%-osak, ami "jó" érdemjegynek felel meg, de a félévi bizonyitványba "megfelelően teljesitett"-et írt a tanitó, az normális?

Figyelt kérdés

Vagy pl idegennyelvből csak csillagai vannak(a legjobb értékelések) egész félévben, erre a félévi értesítőben (bizonyítványba)"jól teljesített"-et írnak, valaki ezt érti??



És kiosztottak pedig lapokat, hogy melyik ertékelés mit jelent es ott az áll, 75-89% a jó (4-es)



#a tájékoztatóban van a félévi értesítő, nem keverik a gyerekeket össze
2021. febr. 1. 21:10
1 2 3 4 5 6 7
 41/68 A kérdező kommentje:
Akkor más lehet maga a "jegyek"alapjan egy átlag es szubjektíb a felévi ertesítő magyarán. Ez egyre jobb...
2021. febr. 1. 22:10
 42/68 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan, hagyd. Lehet, hogy tényleg nem teljesít olyan jól, de ha látja, hogy téged ez ennyire bánt, szorongani fog.

Ha nem veszik át elitgimibe a teljesítménye alapján, akkor jobb is neki, hiszen csak szenvedne ott, ha nem tud megfelelni a követelményeknek. Ha nem vagy elégedett az iskolával, simán átirathatod akármelyik másik általános iskolába.

Egyébként meg még nem dőlt el semmi. A lányomat elsőben évismétlésre akarta az ofő kérni, most meg 7. osztályban 4,75. Szóval szerintem is engedd ezt el.

2021. febr. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/68 A kérdező kommentje:

40#Elvárás? Annyi csak, hogy eddig azt hittem a tájekoztató füzetet tükrözi egy bizonyitvány!


De nem mert szubjektiv


Mindig tanul az ember.

2021. febr. 1. 22:13
 44/68 anonim ***** válasza:
98%

Nem lennék a gyereked...

Egyébként a szorgalma attól lehet példás, hogy valamiben gyengébb képességű.

2021. febr. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/68 A kérdező kommentje:

42#

A gyermekem nem látja ezt most sem, amiken én megyek keresztül közben.

Annyit mondtam neki, hogy majd megprobálunk egy masik sulit, sebaj ha nem jön össze, akkor majd legközelebb, de legalább megprobáltuk.

Amugy is erre tanitom mert anno bölcsis/ovis nevelési elvek is a neten hogy nem a gyózelem a fontos hanem a résztvetel. Nem kell feladni csüggedni, mert legalább odatettük magunkat.


És ha van felvételi akkor legalább egy masik sulitól is kaptam meglátásokat, ha más nem is a gyermekemről es nem csak szubjektív egyetlen tanitoi veleményezest jóformán.

2021. febr. 1. 22:17
 46/68 A kérdező kommentje:
44 igen csak a hülyék a szorgalmasak. Ez nagyon kellett most ide nem lehet kibirni
2021. febr. 1. 22:18
 47/68 anonim ***** válasza:
98%
#43 Nem a bizonyítvánnyal kapcsolatban vannak elvárásaid, hanem a gyerekeddel szemben..
2021. febr. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/68 A kérdező kommentje:
Inkabb az iskolákkal szemben vannak szerintem.
2021. febr. 1. 22:22
 49/68 anonim ***** válasza:
98%

Süt az írásodból: nem az elvárt értékelést kaptad, ezért akár fellebbeznél és/vagy iskolát váltanál, mert ilyet hogy tehetnek veletek.

Elsős gyereked van, aki most tanul meg tanulni. Egyrészt ebből még bármi lehet, de az is előfordulhat, hogy nem éri majd fel a kisgimi szintet.

2021. febr. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/68 A kérdező kommentje:

44# de elgondolkodtatott..

Szóval véletlen a matekot lehúzzák megfeleltre, a szorgalmát meg peldásra.

Mik vannak mik vannak..


És ugyanaz az egyszemély

2021. febr. 1. 22:33
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!