Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Ha nem körzetis iskolába...

Ha nem körzetis iskolába iratom a gyereket akkor mi lesz ha bem veszik fel?

Figyelt kérdés
2021. febr. 13. 14:12
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
69%
Ha már beírattad, akkor bent van. Ha még nem, és az iskola elutasít, akkor a körzetesnek fell kell vennie a gyereket.
2021. febr. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
71%
Ha nem veszik fel a kiválasztottba, akkor át kell vennie a körzetinek.
2021. febr. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:

Köszi. Erre voltam kivancsi h ha a választott suliba nem veszik fel akkor a körzetisbe mehet e...

Mert azzal riogatnak h ilyebkor a körzetes se köteles felvenni a jegyző jelöli ki hova vigyem ami lehet a varos másik fele

2021. febr. 13. 14:19
 4/37 anonim ***** válasza:
93%
Alapesetben a körzetes veszi fel. A jegyzői kijelölés akkor működik, ha a körzeti suli helyei teljesen beteltek. Tehát van rá esély.
2021. febr. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk alap esetben maxon vannak a jobb sulik és ha nem veszik fel az általad megjelöltbe akkor megy oda ahol van hely és az nem biztos hogy a körzetis

Én nem mertem kockáztatni, két suli között vacilláltam amiből egyik a körzetis suli volt így oda irattam be meŕt vannak olyan sulik a -városunkba amit messziről kerülnek.

2021. febr. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
33%
Okkal riogatnak, valóban úgy van, hogy ha nem jelölöd meg, a körzetis nem köteles felvenni.
2021. febr. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
12%
Mondjuk normálisabb helyeken pont ezért a nem körzetesek még a körzetes iskolák felvételije előtt megmondják, hogy felvették-e a gyereket. Nálunk legalábbis így van. Február elején kimegy a levél, így aki nem került be még viheti a körzetesbe.
2021. febr. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
100%

7, és azt hogy? Ami valakinek nem körzetes, másnak még lehet körzetes.

Nem csak egyházi/ egyetemi/ alapítványi fenntartású iskola lehet az a nem körzetes, amit megpályáz valaki, hanem ugyanúgy állami, csak esetleg szimpatikusabb.

2021. febr. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
27%
Be kell íratni a körzetisbe is,és ha nem megy,kiíratni. Nekem ezt óvónő mondta.
2021. febr. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
100%

9, nálatok nincs jelentkezési sorrend?

Nálunk jelölsz 3 iskolát és ha az az első nem veszi fel, csak akkor megy tovább az "anyag" a következőbe. Nem lehet csak úgy "beiratkozni" a körzetesbe.

2021. febr. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!