Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Ha nem körzetis iskolába...

Ha nem körzetis iskolába iratom a gyereket akkor mi lesz ha bem veszik fel?

Figyelt kérdés
2021. febr. 13. 14:12
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:

Meg pl nálunk 2 iskola van a közelben. Az egyik a körzetes. A másikhoz mar a mi utcánk nem tartozik.


Meg nekem ismerösök azt mondták h a beiratas ugy szokott lenni covid mentes időbe h meg van adva a datum mikor lehet menni beiratni gyereket. Nincsenek jelentkezési lapok.

Tavaly meg a covid miatt az iskolak meg kapták az adatokat a körzetükbe tartozó gyerekekröl es csak Kretába vagy mibe vissza kellett igazolni hogy igen.


Fogalmam sincs hogy idén hogy lesz.

Nem a körzetisbe szeretném ha menne,de azt se szeretném ha a másik nem veszi fel helyhiány miatt pl ,akkor a jegyző a város másik végén lévö iskolaba tegye be

2021. febr. 14. 11:53
 22/37 anonim ***** válasza:
26%
Amúgy 2021 van és a 2021/22-es tanévre kell jelentkezni. Még a linked is rossz.
2021. febr. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 A kérdező kommentje:

19-es nem lehet hogy te a középiskolai jelentkezésekre gondolsz? Ha jól tudom annak valóban most van a határideje.


De engem az általános iskola érdekel

2021. febr. 14. 11:56
 24/37 anonim ***** válasza:
29%
Valóban rosszatg linkeltem be. Ugyanezt nem találom, de az átnézett ~50 általános iskolában ugyanígy április a beiratkozási határidő, a kiértesítési pedig május. De te azért írasd be februárban a tiedet. Pontosan melyik is ahh az iskola?
2021. febr. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem tudom, hogy hány éves a gyerekem, vagy nem? :)

5 éves, szeptembertől megy általánosba. Itt, Magyarországon. Nálunk így van, ahogy írtam.

2021. febr. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
55%
Melyikbe, 25?
2021. febr. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is most kell jelentkezni oviba és általánosba is (két gyerekem érintett, egyik most lesz ovis, másik általános iskolás).

Február 19 nálunk is a határidő

[link]

2021. febr. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
72%

27!


Köszi. Ez érdekes. Mindenütt, ahol néztem, április a határidő.

2021. febr. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 A kérdező kommentje:
De pl debrecenbe se mindenhova febr 19... par sulira rakerestem es ott aprilist irtak... na mindegy is.
2021. febr. 14. 12:11
 30/37 anonim ***** válasza:
100%

Debrecenben az összes állami suliba február 19. a jelentkezesi határidő. Nincs kivétel.

A beiratkozás lesz csak áprilisban, de annak a jelentkezés az előfeltétele. Nem irathatod be itt, ha nem jelentkeztél és nem vettek fel.

Sőt az egyetemi ill. egyházi sulikba januárban kellett jelentkezni. Pl: Arany János


"A január 22-ig benyújtott jelentkezéseket február 8-ig bírálják el, az eredményről postai úton értesítik a szülőket."

[link]

2021. febr. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!