Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Ha nem körzetis iskolába...

Ha nem körzetis iskolába iratom a gyereket akkor mi lesz ha bem veszik fel?

Figyelt kérdés
2021. febr. 13. 14:12
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:
Igazad van akkor elnéztem biztosan a beiratkozás datumát
2021. febr. 14. 12:21
 32/37 A kérdező kommentje:

Ahány város annyi szokás.


Nálunk tavasszal lrszbek a beiratasok es nincs külön jelentkezés

2021. febr. 14. 12:24
 33/37 anonim válasza:
19%
Abba az iskolába, ahová körzetileg tartoztok kötelesek felvenni a gyereked, ez törvény. (Ahogy előttem már írták, település, utca szerint meg van határozva).
2021. febr. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 A kérdező kommentje:

Akkor ott nem hivatkozhatnak arra h helyhiany van?

Pl be iratom a nem körzetesbe de ott elutasitanak. Akkor a körzetisbe a pótbeiratason még lesz helye?

2021. febr. 25. 07:39
 35/37 anonim ***** válasza:

Kérdező!



Már le lett írva, hogy ha nem lesz hely a körzetiben, akkor az aktuális kijelöltbe fogjak felvenni.

2021. febr. 25. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 A kérdező kommentje:
Azt olvastam h a jegyző a lakhelyhez közel eső iskolát jelölhet ki ilyen esetbe...
2021. febr. 25. 07:44
 37/37 anonim ***** válasza:
72%
Vagy nem. Minden varosban, minden évben van egy kijelölt iskola -általános és kozepiskola is-, ahova a mashonnan kimaradt gyerekeket kötelezően felveszik. Ez nem a lakóhelytől fugg. Elvileg fenn lehet az önkormányzat oldalán, hogy melyik most ez a gyűjtő iskola. Simán lehet a város másik oldalán is.
2021. febr. 25. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!