Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Büszkék lennétek ebben az...

Büszkék lennétek ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Ha a gyermeketek bejutna az orvosi egyetemre

2021. márc. 6. 19:00
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
94%

Egyébként is büszke vagyok a fiamra.


Ha bejut egyetemre, ha nem.

2021. márc. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
88%
arra is büszke vagyok, hogy 10 évesen végre képes volt nagyjából körbenyírni egy kört. Bármire büszke leszek, ha jól teljesít.
2021. márc. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim válasza:
98%
Szerintem ez egy nagy büszkeség, ha a gyereked elindul a karrierje felé vezető úton. Megkérdezhetem miért tetted fel ezt a kérdést?
2021. márc. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
A szüleim sosem mondták hogy büszkék lennének rám emiatt. Érdekelt más szülök hogy vannak vele
2021. márc. 6. 19:23
 5/28 anonim ***** válasza:
14%

Akkor leszek büszke, ha ÁLLAMIRA jut be.


Egyébként nehéz kérdés, a múltkor akkor voltam rá büszke, mikor eszébe jutott magától kinyitni az ajtót egy babakocsis nőnek(akinek én nem nyitottam ki) pedig 6 éves csak.


Nem tudom megmondani, általánosan elmondható, hogy arra vagyok büszke, ha valamiben gyengébben teljesít és mégis meg tudja csinálni utána.. Tehát ha a gyerekemnek extra magas iqja van, vagy extra szorgalmas, esetleg mindkettő, akkor nem nagyon érdekel, de az én "tank", figyelmetlen gyerekem figyeli a környezetét és magától eszébe jut segíteni máson, akkor lehidalok:)


Ha a gyerekem butácska lenne, vagy irtó lusta, akkor büszke lennék akkor is, ha csak leérettségizik. Minden attól függ, mit gondolnak rólad a szüleid. Ha azt gondolják lassú vagy lusta vagy, el lesznek ragadtatva az orvositól. Ha azt gondolják csúnya vagy, vagy kiállhatatlan, akkor párkapcsolat miatt lesznek oda meg vissza, esetleg szépségversenyért vagy kedvességért.


Egyébként doki akarsz lenni magad miatt? Mind azt kívánjuk a gyerekeinknek, hogy kiteljesedhessenek. Ha ehhez eggyel közelebb kerültél, akkor örülni fognak, de ez nem vonzza automatikusan a büszkeséget.


Nekem is időbe telt megértenem, akkor sikerült, mikor szülő lettem. Arra vagyunk büszkék, ami szerintünk nem megy a gyereknek, mégis magától(vagy gyakorlás hatására) fejlődött benne.

2021. márc. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

Orvosin általában az emberek 98%-a (én is) államin van.

Mivel az állami pontszáma sokszor alacsonyabb, mint a fizetősé, és a többség nem szeretne félévente 1,5 milliót perkálni.

2021. márc. 6. 19:29
 7/28 A kérdező kommentje:

Azért ez nem igaz, hogy arra vagyunk büszkék CSAK, ami nem megy a gyereknek.

Mert ha mondjuk a gyereknek megy a matematika mondjuk, és megnyer egy országos versenyt, akkor büszke vagy rá (gondolom én), pedig megy neki.

2021. márc. 6. 19:31
 8/28 anonim válasza:
100%
#3 vagyok. Szerintem ha nem is mondják neked, akkor is büszkék rád,de ha téged ez nyomaszt próbálj meg beszélni róla velük, hogy mit gondolnak. Viszont! Ha nem támogatóak feléd akkor próbálj meg nem rájuk koncentrálni. Alapvetően is légy büszke magadra, hogy eljutottál eddig és még magasabb szintre is eljuthatsz. Magadért csináld azt, amit és legyél biztos benne, hogy neked erre van szükséged.
2021. márc. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

Természezesen büszke lennék rá.

E mellett akkor is büszke leszek, ha egy ügyes cukrász lesz belőle,de orvosira bejutni ( és főkepp elvégezni) azert nem semmi,es nyilván büszkélkednék vele.

2021. márc. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon büszke lennék rá. Ez nem is kérdés, ez hatalmas dolog.

Biztos, a te szüleid is nagyon büszkék, csak előfordulhat, hogy veled szemben ezt nem tudják jól lekommunikálni, de ismerőseiknek meg dicsekednek. :)

2021. márc. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!