Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Büszkék lennétek ebben az...

Büszkék lennétek ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Ha a gyermeketek bejutna az orvosi egyetemre

2021. márc. 6. 19:00
1 2 3
 11/28 anonim válasza:
95%
persze
2021. márc. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 Andi80018 ***** válasza:
96%

...még én is büszke vagyok rád, nemhogy a szüleid! :-)) Gratula, biztos nagyon sokat tanultál a felvételire, nagyon ügyes vagy!

Én ultrabrutál büszke lennék, ha a fiam bekerülne pl az orvosira, 9 év múlva.

2021. márc. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
16%
Én amolyan aggodos vagyok.inkább ha már végzett is talán akkor megnyugodnèk
2021. márc. 7. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
95%
Attól még, hogy nem mondják, lehetnek büszkék. Melyik szülő ne lenne büszke a gyerekére, mikor ilyen szuper eredményeket ér el. Lehet, csak számukra egyértelmű, ezért nem hangoztatják külön.
2021. márc. 7. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
15%
Megnéztem, 399 volt a tavalyi legalacsonyabb pont, nekem 408(volt a saját szakomon), jelenleg gyereket nevelve tovább nőne, ha jól tudom jár rá pluszpont. Rám senki sem volt büszke, szóval ha büszkék rád ezért, irigyellek.
2021. márc. 7. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim válasza:
90%
Mikor elsőre nem vették fel, egy ponttal maradt le, akkor nagyon sajnáltam. A kitartására voltam először büszke, hogy újra nekiült, újra érettségizett és a következő évben már sikerült. Minden vizsgaidőszakot végigizgultam, mert láttam mennyit tanul éjszakákon át és bizony egy vizsgához itt és persze máshol is nem csak a tudás, hanem a szerencse is kell. Jövőre végez, talán akkor leszek a legbüszkébb, hogy akármilyen nehezek voltak az évek, nem adta fel, mert ez akart lenni.
2021. márc. 7. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:

15-ös válaszoló!

A koronavírus miatt voltak alacsonyabbak a ponthatárok, mivel nem voltak szóbeli érettségik

. 420 pontnál szokott kezdődni a legalacsonyabb ponthatár rendes érettségi mellett. Szóval 408 pontod kivételesen csak tavaly lett volna elég. Mikor én felvételiztem, 442 pont volt a határ. Azt azért egy emelt kémia-biosz mellett nehezebb hozni, mint 399-et.

2021. márc. 7. 10:11
 18/28 A kérdező kommentje:
Pluszpontnak meg csak az emelt érettségiért járó 50 pont számít, deazt is csak 45% felett kapod meg
2021. márc. 7. 10:11
 19/28 A kérdező kommentje:

Ja, és még szintén a 15-ös válaszolónak reagálva, nem mindegy, hogy középszintű érettségikből + nyelvvizsgai pluszpontokból / egyéb pluszpontokból jött össze az a 408 pont, vagy 2 emeltet írsz meg (kémia/fizika + biológia) szóbeli nélkül, csak a 2 emeltért járó 50 pluszpontod használhatod fel.

Ha már idekommentelsz, legalább alaposabban tájékozódnál.

2021. márc. 7. 10:29
 20/28 anonim ***** válasza:
0%

Ja, mert az én 98%os társadalomismeret érettségim szrt sem ér, sem az emelt matekom és angolom, meg a két középfokú nyelvvizsgám(egyik angol, így könnyű volt).


Nyilván, a “gonosz” kémia-biosz sokkal nehezebb szegény dokiknak, mint jogász szakon, vagy mérnökinfón(ahova szintén jártam, de egyiket sem fejeztem be, egyedülálló 29 éves anya vagyok egy autista(kifejezetten intelligens, de nehéz gyerekkel)


Tudod mindenki arra büszke, amit fontosnak tart. Rohadtul nem érdekel mekkora presztízse van az orvosinak, akkor leszek boldog, ha a gyerekem minden álma volt és teljesült, de büszke igenis arra leszek, amiben fejlődést mutat.


Kérdezd meg a szüleidet, mire lennének büszkék. Az enyémek arra, ha befejeztem volna valamelyik szakot, kirakatházasságom lenne(mint nekik volt)és dicsekedhetnének velem, te biztos remekül kijönnél az én felszínes szüleimmel.


Miért nem azt várod, hogy arra legyenek büszkék, milyen ember lett belőled? Komolyan a legnagyobb erényednek a tanulmányaidat tartod?

2021. márc. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!