Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Akik nem akarjak engedni a...

Akik nem akarjak engedni a gyereket majd suliba az belegondolt ebbe ?

Figyelt kérdés
Abba h az eddigi online orak megszunnek ha offline oktatas lesz? Hogy tanul a gyerek majd ? A tanar nem fog tartani online orat mert a bent levo gyerekekkel kell dolgoznia. Es mert nem tud egyszerre ket helyen lenni. Ezt hogy oldod meg otthon? Vagy ha a suli nyit es a munkahelyed ugy dont h vege a HO-nak?
2021. ápr. 10. 08:17
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
73%
30. Aki akarta eddig is meg tudta oldani. Nálunk majdnem minden tanár.
2021. ápr. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
57%

Érdekes, hogy a bevásárlóközpontok Húsvét előtt tele voltak családokkal, Auchan dögrováson, tele nagypapa, nagymama, unoka, csecsemő babahordozóban, de jaj az iskolából hazahozza a gyerek🤣🤣🤣

Én 2 hete fertőzödtem meg, na, nem az iskolából hozták haza a gyerekek, mivel nincs iskola. Ja, hipermarketben dolgozok. Ja, ott nincs vírus, ja, de, mégis van, hmmm

Egyik alsós gyerekem se fertőztem meg, hm... Szerencsére könnyen átvészeltem.

2021. ápr. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
61%

Sokan vagyunk és sok félék.

Lehet, hogy tele voltak a boltok családokkal, rengeteg család viszont nem tette be a lábát ezekre a helyekre. Házhoz szállítattak, vagy egyetlen felnőtt intézte a vásárlást, ezzel is csökkentve a fertőzésveszélyt.

Az alsós tananyag azért nem atomfizika, középfokú végzettséggel szerintem már képes lehet a szülő a saját gyerekének elmagyarázni, amit kell. Nyilván nem mindenki, nem bármelyik gyereknek. Jó on-line tananyagok is elérhetők a neten.

2021. ápr. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
82%
1. felevben volt harom osztalytarsa a lanyomnak, akiket nem engedtek, ok osztalyozovizsgaztak. Megvolt nekik a 30% hianyzas, ugyhogy hiaba potoltak, elkuldtek oket vizsgazni.
2021. ápr. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
64%

"tele voltak a boltok családokkal..... de jaj az iskolából hazahozza a gyerek"


Az fel se merült benned, hogy a két tábor nem ugyanaz?

Tele van járványtagadó oltásellenessel az ország, nekik is lehet gyerekük. Ők csak akkor térnek észhez, ha megérinti őket a tragédia.

Mi se húsvét előtt, se most nem plázázunk. Konkrétan egy kezemen meg tudom számolni, hogy hányszor volt boltban a két gyerek tavaly március óta.

Rendelünk amit lehet és egy felnőtt jár vásárolni hetente (biciklivel).

2021. ápr. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
15%

Egyrészt egészen biztosan lesz hiányzó mindig az osztályban, tehát muszáj az anyagot eljuttatniuk majd.

Másrészt nem aggódom, mert a mi tanárunk már év eleje óta dolgozik duplán, ha hiányzó van, komplett órai anyagot továbbít úgy, mintha online tanítás lenne.

2021. ápr. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
61%
Én november óta nem engedem a gyerekeket suliba. Sajnos elég nehéz volt megoldani. A fiamnak a Krétába teszik az anyagot, a lányomnak a FB-csoportba. Haladtunk, ahogy a többiek. Én mindent meg tudtam nekik tanítani. De nagyon sok idő. Mivel táppénzen vagyok, én így meg tudtam oldani. Nekem felüdülés volt az online oktatás, végre nem én tanítok. Valószínűleg ez lesz, ha visszamegy az osztály akkor is, év végén meg vizsga.
2021. ápr. 11. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
63%
Nálunk most sincs online oktatás. Elküldik a feladatot és lefényképezve visszaküldjük. Ez ugyanígy működött egész évben ha valaki beteg volt. A nap végén a tanár feltöltötte a házit a betegeknek és aki akarta visszaküldte. Mi eljuttattuk neki,így sokszor kaptunk értékelést. Mivel nálunk nagyon sok fertőzött volt decemberben az iskolában,így én kivettem 4 hétre. 190 óra hiányzásnál járunk,kitűnő tanuló,teljesen értékelhető. Már most szóltak,ha nem akarom,nem kell vinnem iskolába,mivel már most minden jegye megvan,biztos hogy nem kell osztályozót tennie és természetesen évet sem kell majd ismételni 250 óra felett sem. Mióta leállt a suli,azóta nyomják őket jegyekkel,pont azért,mert várható volt,h nyit a suli de sokan nem viszik majd(többek között én sem) és ne kelljen osztályozózniuk. Ok,4.es gyerekekről van szó.
2021. ápr. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!