Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Más sulikban sem ünneplik a...

Más sulikban sem ünneplik a kicsik szülinapját a helyzet miatt?

Figyelt kérdés

Nálunk általában az alsósoknak úgy tartottak szülinapot korábban, hogy ebéd után még egy kicsit maradtak desszertezni aprosüteményekkel, vagy pl lehetett bevinni szörpöt kivételesen ebédhez. Szóval nem egy nagy rendezvény, de egy apróbb kedves köszöntés.


Mivel szóltak, hogy élelmiszereket nem lehet bevinni, gondoltam vmi apró ajándékot kioszthatna a kicsi, pl matricákat.


Rákérdeztem a tanítótól, aki egy mondattal keresztülhúzta az egészet, hogy a helyzet miatt semmit nem lehet tenni. (Magyarán egy szimpla köszöntés sem lesz, annyi sem, hogy szóban kívánnának csak boldog szülinapot)


Most ezt nemigen akarom elhinni..



#iskolai köszöntés
2021. máj. 6. 06:22
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
63%
Hát azért bele ne rokkánk, hogy kb vadidegenek nem esnek hanyatt a gyereked születésnapjától. Majd otthon megünneplitek a családdal meg a barátokkal.
2021. máj. 6. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk csak az oviban tartották..

A helyzet előtt is.

2021. máj. 6. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:

Nem rokkanok bele. A kicsik veszik még ebben a korban örömmel.

És úgy megy suliba, hogy ez a nap más mint a többi..közben nem is.


Az nem is lenne gond ha eleve nem lettek volna ehhez azoktatva es csak oviban lett volna, de ő most azt latja hogy x y korábban köszöntve volt, ő meg nem a helyzet miatt, de aztán ha feloldják a korlátozásokat z w is köszöntve lesz. Szoval ö meg kimarad.


Persze hogy unneplunk családit nem ez a téma.

2021. máj. 6. 06:41
 4/33 A kérdező kommentje:
*szoktatva
2021. máj. 6. 06:42
 5/33 anonim ***** válasza:
63%
Akkor elmagyarázod a gyereknek, hogy mi a helyzet.
2021. máj. 6. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
94%
Lányom sulijába továbbra is felköszöntik egymást. Szülinapos visz be finomságot Pl mini zacskós gumicukrot,csokit ,stb és szétosztja az osztálytársak közt.meg felköszöntik .
2021. máj. 6. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:

Megérti.

Nem erről van szó. Csak jólesne neki. Nekem speciel meg is maradt az en első osztályos köszöntésem emlékképben, mai nap is emlékszem 6 éves koromból, ugy, hogy a többi napra alig..


Csak nem értem hogyan lehet ez lehetetlen hogy legalább szóban kapna köszöntést.


Mas sulikban is le vannak "sz.rva" a helyzet miatt a gyerekek? Marmint olyanokban ahol voltak ilyen figyelmességek?

2021. máj. 6. 06:51
 8/33 A kérdező kommentje:
Köszi 6, akkor csak a mi sulink ilyen. Nekem fura hogy nem e a tanító dont esetleg csak önhatalmulag..
2021. máj. 6. 06:52
 9/33 A kérdező kommentje:
Tekintve ha máshol tartanak akkor ennyit a helyzetről ennek kapcsán..
2021. máj. 6. 06:52
 10/33 anonim ***** válasza:
93%
Igaz a lànyom még ovis, de nálunk ugyan úgy tartják a szülinapokat. Lehet vinni tortát, sütit, cukrot, bármit...
2021. máj. 6. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!