Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Ált iskben ujra be lehetne...

Ált iskben ujra be lehetne vezetni a kisdobos- üttörö rendszert?

Figyelt kérdés
2021. júl. 4. 04:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Jaj ne ,ez a kotelezo hittan/erkolcstan is sok mar. Szerintem van epp eleg szakkor es sport,ami kozul lehet valasztani.
2021. júl. 4. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
50%
Nem akarjuk azt a rendszert vissza, köszi. Annál még a mostani is jobb. Tudom én, hogy csomó embernek nosztalgiája van, de most akkor sincs diktatúra. Minden ellenkező híresztelés ellenére.
2021. júl. 4. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
36%
Az erkölcstan szerintem ráfér a fiatalokra, ahogy elnézem, a szüleiknek sem ártana.
2021. júl. 4. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
81%

Miért kellene egy kommunista tevékenységet visszahozni?


A cserkészet hasonló, nem kötelező, és nincs komcsi mellékíze.


Cserkész szakkört meg szerintem bárki csinálhat, max a szabadidejét kell beáldozni.

2021. júl. 4. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
76%

Tény, hogy nem komcsi a cserkész mozgalom, helyette vallásos. Én is nézegettem a cserkész közösségeket, de egytől egyig mind a katolikus egyházhoz tartoztak. Mivel abszolút nem vagyunk vallásosak, ezért le is tettem róla, hogy ilyen közösségbe menjenek a gyerekek.

Alapvetően jó lenne valami hasonló mozgalom, mint az úttörő vagy a kisdobos, csak más névvel és értékrenddel.

2021. júl. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
77%

Miért kellene visszahozni?

Elméletben persze, hogy lehetne, nem nagy tétel csináltatni kék és piros kendőket. Jó nagy hülyeség volt az.

2021. júl. 4. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
84%
Persze, a szülőknek, hogy értelmes embert neveljenek a gyerekből és ne a tanárok ellen dolgozzanak
2021. júl. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem a körmöst kellene visszavezetni.
2021. júl. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
36%
#5 szerintem nem katolikus privilégium a cserkészet.
2021. júl. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
88%

Igen, azt hiszem rosszul fogalmaztam, gondolom minden vallás tagjai lehetnek cserkészek, de ettől függetlenül a vallásos nevelés van a középpontban náluk.


[link]

2021. júl. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!