Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Milyen típusú iskolatáskát...

Milyen típusú iskolatáskát érdemes választani egy elsősnek? Kocka, sportos, melyik a jó választás és miért?

Figyelt kérdés

2021. júl. 18. 08:18
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
74%
Ami a gyereknek tetszik
2021. júl. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
10-es! Akkor adj tanácsot!
2021. júl. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
28%
Már megtettem.
2021. júl. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
78%
8 A táska bazi nehéz volt ő meg 20kg... a táska 8-10 kg. Nem kínzom. Bar az is megérne egy misét minek cipeltetik velük ( velünk) olyat amit egy éven 3szor vettek elő??
2021. júl. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
72%

Nem tetted meg, bocs! Csak azt írtad le, mit ne tegyünk. Meg hogy ortopédián dolgozol.

Mi falun élünk, közel az iskolához, biztonságos. Sok gyerek jár egyedül, gyalog, kerékpárral iskolába. A szülők dolgoznak, sok helyen a nagyobb gyerek költi fel reggel meg a telefon. Nem mindenki tudja mindennap helyettük cipelni a dög nehéz iskolatáskát. Eddig a gurulós volt a leghasznâlhatóbb ötlet.

Nálunk az első két év napköziotthonos volt. Alig hoztak haza cuccot. Harmadikról probléma a nehéz táska.

2021. júl. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
76%

Nekünk belső merevítésű, tégla formájú van, amibe sok könyv, füzet stb. belefér. Tényleg ez legyen a legfontosabb szempont.

Nem tudom hány kg megpakolva, de mindig a fiam vitte. Pedig, ha nehéznek találtam, mindig megkérdeztem, ne vigyem-e én. Sosem hagyta. 24 kg-os fiú.

2021. júl. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Tökmindegy, az a lényeg, hogy a gyereknek teccen
2021. júl. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Ismerni kéne a körülményeket, pl bent hagyják e a könyveket a suliban. A mi iskolánkban alsóban szinte semmit sem kellett cipelni, rajz, technika, ének cucc egész évben bent volt. A többit csak hétvégére hozta haza, de csak az auláig kellett vinni a táskát, onnan mi vittük. Elsőben csak matekot és olvasást, írást vitt haza, kB 3 könyv, 3füzet. A táska tényleg jó, ha merev falú, könnyű, párnázott pántos és tetszik neki. A gurulós nem ajánlom, ha akár csak néhány lépcső is van. Mert azokon cipelni kell és a kerekek meg a húzó szerkezet min. 1 kg plusz.
2021. júl. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 Andi80018 ***** válasza:

Nekünk ilyen volt elsőtől, most lesz negyedikes a fiam, és nem kér másikat. Üresen 0 súlya van, elég nagy, párnázott, jól el lehet benne mindent pakolni.


[link]

2021. júl. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!