Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Milyen felületen kommunikáltok...

Milyen felületen kommunikáltok a sulival /osztállyal /tanító nénikkel?

Figyelt kérdés

Gyerekem osztályában van Gmail csoport, ez jó volt tavaly + tavalyelőtt mellette van szülői Facebook csoport, krétában néha az online oktatás alatt kaptak üzeneteket de az nem igazán működött yde most csináltak a tanító nénik még egy újabb Facebook csoportot (ami szerintem felesleges)

Illetve ott van még az üzenő füzet abba is szoktak írni.



2021. aug. 28. 14:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Messengeren van két osztálycsoport (egyik ofővel, a másik nélküle) és facebookon egy szülői csoport.
2021. aug. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ha a tanító néniknek van energiája minden felületet használni, és mindig mindenhová kiírni ugyanazt, az jó, semmi gond nincs vele. Van, aki pl egész nap a Facebookon lóg, és nem nézi az emailjét, annak pont jó lesz ez az új csoport.
2021. aug. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
30%

Nálunk messenger csoport volt. Én nem szeretem, mert pár hét múlva már nehéz visszakeresni benne az információt. A mostani ofő meg nyitott egy FB-csoportot. Meg vinni kell üzenőfüzetet is, amibe egyébként tavaly is talán ha egyszer írtak valamit, nem is értem minek kérik.

Egyébként meg elvileg a Kréta a hivatalos felület, nem tudom miért nem tudják azt használni.

Bár az igaz, hogy ott a szülők egymással nem tudnak kommunikálni, de a szülő-tanár üzenetekre ez van kitalálva, és ha a tanár nem válaszol, akkor azért számon is kérhető. A messenger meg olyan, hogy nálunk az ofő számtalanszor szóvá tette, hogy neki is van magánszférája, 4 után már ne írjunk neki. Hát, én meg 4 után tudok leülni a gép elé, bocsánat. Senki nem kérte, hogy online ügyeletet tartson este, válaszoljon, amikor akar. Na, erre jó a Kréta.

2021. aug. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Régi szép időkben Fb csoport volt, meg persze üzenő. De ofő mindig mindenkit kiírt a csoportba, ha valami volt, ott azonnal lehetett reagálni. Aztán bejött a Kréta, és kiadták, hogy az a hivatalos felület. Na, nekem van, hogy késik az üzenet, vagy akkor is jelzi, ha épp nincs új. Szóval az fb sokkal jobb volt...
2021. aug. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Facebook csoport az elsődleges, de az osztályfőnökkel messengeren, viberen, telefonon, net és kedvfüggő :)
2021. aug. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

amúgy 3 fb csoportunk van. csak szülői, csak osztály (amiben kizárólag az osztályfőnök van benne a pedagógusok közül) és teljes iskolai csoport, ahol az összes, gyereket tanító pedagógus is a csoport tagja. Mondjuk ez utóbbit nem szeretem, mert olyanok is benne vannak már, akiknek köze nincs a gyerekemhez. Nagynénik, éppen aktuális szere...khm...apukák, nagytesók, stb, tehát mindenki, aki előfordul az iskolában a gyerekért ügyet intézni, vagy csak elhozni onnan. Meg olyan tanítók is, akik bontásban a másik csoportot tanítják, vagy hitoktató, vagy tavalymárnyugdíjbamentdefeszmindeszartlájkoló tanítónéni.

De mivel az igazgató is itt kommunikál leginkább velünk (ugyanazt, mint a krétában, de tudja, hogy ezt többen olvassák), így benne kell maradjak. A sok "felesleget" mondjuk én letiltottam, innentől meg nem zavar.

2021. aug. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A tanárokkal csak a Krétán, szülők a szülői fb csoportban.
2021. szept. 2. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A tanító nénikkel az ő domború felületükön.
2021. szept. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!