Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Kinai-magyar iskolaval kapcsol...

Kinai-magyar iskolaval kapcsolatban milyen tapasztalatok vannak?

Figyelt kérdés

Elsősként indulna az éppen 6 éves, kifejezetten értelmes lanyom.

Kepernyomentesek vagyunk, de az orarend szerint úgy látom h az náluk is csak később lesz erdekes.

Ha van konkrétan a 15.keruleti KiMa sulirol pár gondolatot, kifejezetten örülnék.


Köszi előre is, Anita



#1. osztály #XV. kerület #Kinai magyar iskola
2021. nov. 2. 14:15
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
86%

Látod kérdező

Akkor mégis csak jobb volt az iskolával beszélni,és nem kütyüznek a kicsik.

Amúgy oda viszed majd lányodat?

2021. nov. 4. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
80%

Jól átvertek téged mert az elsős matek megy tableten is.

Heti 1x azon tanulnak.

2021. nov. 4. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:

21... én oda viszem ahová szeretné..

Én bízom a szív választásban:)

A nyílt napok sokat segítenek majd ebben.


22... az igazgató biztosan ferre akart vezetni :) tiszta banya kinézetre is :)


"Matek megy tableten is" ez az én olvasatomban annyit tesz, hogy nem csak tableten, és amit meg az igazgató mondott, hogy nem hátrány, azt úgy veszem h ha tabletet is adnának a kezébe, valsz nem szoftveres bajokat kell majd megjavitania rajta, hanem könnyen tanulható eszközként fogják azt hasznalni

2021. nov. 4. 14:45
 24/28 A kérdező kommentje:

S olyan jó volna ha személyeskedés, furkalodas nélkül lehetne gondolatot cserélni. Komolyan nem értem néha, mi van veletek, emberek?!

Egyszeru kérdés volt, de... 22... neked is köszi a választ:)


Pacsi mindenkinek

2021. nov. 4. 14:47
 25/28 anonim ***** válasza:
79%
Kérdező ne a gyerek döntsön ilyen komoly kérdésben hanem te és a párod,te szeretnéd ,hogy oda járhasson? Ha igen ad be oda jelentkezéseket majd tavasszal.
2021. nov. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
84%

Gyereknek nyílt napon biztos tetszene suli,mert érdekes lenne stb .

Ha nem vagy körzetükbe tartozó akkor nem biztos hogy felveszik egyáltalán gyerekedet,ha ez amúgy egy jó és felkapott iskola .

Ha meg alapítványi fizetős akkor viszont jól meg kell gondolni tudjátok e fizetni majd tartósan.

2021. nov. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
72%
A suliról nem hallottam rosszat. Több ismerősnek is van tapasztalata. Én egy valami miatt nem járatnám oda soha a gyerekeimet, mégpedig a kínai nép miatt. Eleget tudok róluk ahhoz, hogy a gyomrom is felforduljon. Márpedig ha az ember nyelvet tanul, valamilyen szinten a kultúrát is kénytelen megismerni.
2021. nov. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
73%
Az én lányom idén kezdte a 9. Osztályt.Az osztályban vegyesen vannak magyarok és kínaiak. A kínai nyelvet kínai tanárok tanítják, nagyon kedvesek, de a többi tanár is jófej. Az iskola nagyon szép, modern, és patika tiszta. Gimnáziumba egy osztály indult 30 gyereket vettek fel. Érdemes eljönni a nyílt napra, mert nagyon szívélyesen, kedvesen fogadnak, sok mindent megmutatnak a kínai kultúrából.profin van megszervezve az egész.Az általános iskolai részről tapasztalatom nincs,csak ismerősők véleménye alapján tudom azt mondani, hogy mindenki nagyon meg van elégedve, a gyerekek szeretnek oda járni.
2022. szept. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!