Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Gyerkőcötök iskolájában...

Gyerkőcötök iskolájában mennyire érződik a tanárhiány a kötelező oltás miatt?

Figyelt kérdés

Legtöbbször azt olvasom hogy még nagyobb tanárhiány lett. Valahol nem tudják megoldani a napközit az alsó tagozaton sem.

Nálatok mi a helyzet? Tényleg ilyen borzasztó a helyzet?


Nem vitaindítónak szántam, mindenkinek a saját döntése az oltás, szimplán kíváncsi vagyok hogy tényleg ilyen szörnyű a helyzet?


2022. jan. 6. 13:07
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
54%
Kedves drága 59%-os, áruld már el, hogy miért van az, hogy ha valahol ez problémát okoz, akkor az a válasz számodra haszontalan. Érted a hasznos és nem hasznos fogalmát?
2022. jan. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
15%
11es és te honnan tudod kinek hány százaléka van? Hivatalosan nem látszik...:-D
2022. jan. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
92%
Két iskolás gyerekem van, két különböző iskolában, nem tudok tanárról, aki elment volna a suliból.
2022. jan. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
85%

Van, ahol nagy a probléma :


[link]

2022. jan. 8. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
94%

A nagyobbik gyerekem az Apáczaiba jár. Ott nincs tanárhiány és tudtommal mindenki oltott. A kisebbik gyerekem az Eötvösbe jár. Ott sincsen probléma.


Nem tudom, hogy más iskolában mi a helyzet de az oltás miatti tanárhiánynak nagyobb a füstje mint a lángja. Természetesen van tanárhiány de az inkább a tanári bér miatt van.

2022. jan. 8. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
91%
12, az látszik, hogy hány százalékos az, aki értékelte a válaszokat.
2022. jan. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
63%

Annyit tudok, hogy miattam 32 gyereknek ebben az évben még nem voltak órái.

Lehet, hogy egyes helyeken nem érződik, de máshol meg eléggé.

2022. jan. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk (állami) 80 emberből 1 nem oltatta be magát. A többiek az első turnusban (április) felvették az oltást.

A probléma viszont az, hogy így is kevesen voltunk, szóval még több kifizetetlen túlóra....

Másik településen viszont legalább a harmada nincs beoltva, most épp méltányossági kérelemmel dolgoznak.

2022. jan. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
88%
Nálunk 4-en nem oltottak, ebben a tanévben harmadik alkalommal változott az órarend. Minden tanár be lett így osztva reggeltől estig, én nem adok két hónapot, ki fognak bukni. Eleve tanárhiány volt.
2022. jan. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
83%

#12-es! Ha rákattintasz a válasznál lévő körre, amiben a válasz konkrét értékelése látszik, előjön, hogy milyen %-kal rendelkező válaszolók értékelték a választ.


Pl. a tiédet egy 79 %-os és egy 80 %-os értékelte zölddel, és 9 db különböző %-ú értékelte pirossal.

2022. jan. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!