Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Azt szeretnénk, ha évvesztes...

Azt szeretnénk, ha évvesztes lenne a lányunk, ilyenkor kivizsgálja független bizottság?

Figyelt kérdés
Az óvónők is egyet értenek velünk.
2022. jan. 12. 17:42
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

"mivel a kormány vissza adta a szülők kezébe a döntést"

Dehogy adta.

Ugyanúgy megy idén is, mint tavaly.

Kérvényezni kell az OH-nál minden releváns papírt, így az óvónők véleményét is mellékelve, ha támogató és 3 féle eredmény érkezhet:

1, megadják egyből a plusz évet;

2, vagy egyből elutasítják;

3, vagy teljes vizsgálat lefolytatását kérik, ami szakszolgálati iskolaérettségi felmérést takar.

A kérdező az utolsót kapta.

Hívni fognak a szakszolgálattól vagy ajánlott levelet kapsz az időpontról és meg kell jelennetek.

2022. jan. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
#10, van akinek eldöntöti a hivatal a benyújtott papírok alapján, van akinek vizsgálatot kérnek.
2022. jan. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy rontottad el..

Nem osztogatják csak úgy.

Lányomnak minden adott volt.

Én kérvényeztem, az ovi segített.

Születési körülmény, IUGR, megjárta a PIC osztályt, oxigéninkubátorban volt. Fejletlen idegrendszerű.


Volt gyógypedestől felmérés csatolva, még is behívtak minket.


Ne aggódj. Lesz egy 1 órás felmérés, ha nagyobb gond van tovább küldenek.


Lányom sni-s.

2022. jan. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Igen, jövőhéten megyünk. Nagyon kíváncsi vagyok mi lesz.
2022. jan. 12. 18:26
 15/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm 13.😊
2022. jan. 12. 18:27
 16/18 anonim ***** válasza:

A gyerekek nagy részét továbbpasszolja az oktatási hivatal a szakszolgálatnak vizsgálatra. Szóval nem a bizottság "akarja látni", nekik (nekünk) ez csak többletmunka. Idén szülőként is érintett vagyok benne, és kötve hiszem, hogy élő ember bírálja el az oktatási hivatalnál a kérelmeket, mivel kb fél óra telt el az ügyfélkapus beadás, és a kirendelő végzés megküldése között, ez idő alatt az okt. hiv. tobbszaz, de talán több ezer kérelmet kap, biztos vagyok benne, hogy gépi továbbítás van az illetékes szakszolgálat felé.

Egyébként a vizsgálattól nem kell félni, az esetek nagy részében olyan javaslatot tesz a szakértői bizottság, amivel a szülő is egyetért.

2022. jan. 13. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm 16-os válaszoló. Jó ezeket tudni!
2022. jan. 13. 12:20
 18/18 A kérdező kommentje:
Megkapta a halasztást, és fejlesztésre kell járnia matekból. 3 óra hosszáig tartott.
2022. jan. 19. 15:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!