Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Elsős fiammal gond van tesin....

Elsős fiammal gond van tesin. Hogyan segítsek neki?

Figyelt kérdés
A fiam első osztályos. Tesi órán a tanár szerint gondok vannak vele sokszor nem bírja a feladatokat csinálni mert hamar elfárad. Ezért vagy leül vagy sétálgat. Átöltözik próbálkozik. Mindig mondom hogy kicsit legyen kitartó de az itthon se megy neki. Hogy segítsek neki?
2022. ápr. 25. 20:19
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
74%
járasd sportolni
2022. ápr. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
81%
Valami sportot csináljon szerintem is. Olyat ami a tüdejét és az állóképességét edzi. Akár otthoni tornával is el lehet kezdeni, meg lehet, hogy érdemes pl. egy tüdőrüntgent is csináltatni.
2022. ápr. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
79%
Túlsúlyos?
2022. ápr. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
17%
Fel kell mentetni, azt' hadd pattogjon magának a tanár, ahogy akar. A gyerekorvos bármilyen piszlicsáré okkal meg tudja oldani a felmentést.
2022. ápr. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
85%

Utolsó, ez valóban kiváló ötlet. Nem lehet elég korán kezdeni az egészségtelen életmódra nevelést, meg annak a megtanítását, hogy hogyan lehet minden alól kibújni. Az fel se merült benned, hogy a gyereknek esetleg nem jó mindez?

Kérdező ne csak mond. Próbáljatok meg együtt mozogni valamit. Közös játék, séta stb... bármit, ami egy kicsit normálisabbá teszi az állóképességét.

2022. ápr. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
84%

Többet kellene ennie, vitaminok bővebb folyadék es nagyon fontos a több alvás.

Ezeken múlik elsősorban a gyermek erőnléte.

Masodsorban múlik azon hogy eleve sportol e vagy punnyad a videojátékok elott.

2022. ápr. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
54%
Ezt a tanàrnak kène megoldania. Ha màr nem bìrja a gyereked, akkor 2 -5 perc pihiidőt kapjon, vagy addig csak sètàlbia kelljen, vagy nyújtania.
2022. ápr. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
55%
*Es nem tésztás, gabonás alapanyagí étrend, hanem zöldség hal rizs gyümölcsök
2022. ápr. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
80%
Kerdező, tudtok bicajozni? Menjetek együtt túrázni a gyerekkel. Az is javítja az állóképességét.
2022. ápr. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
96%
Én asztmás vagyok, az első osztályt végigszenvedtem. Másodikban vittek orvoshoz, akkor derült ki. Gyógyszerrel jobb lett, utána csak az edzetlemségem volt gond (mivel már ovisként is beteg voltam valószínűleg, nem sok kedvem volt mozogni, edzetlen voltam a többiekhez képest). Szóval ilyen irányban is kéne vizsgálat.
2022. ápr. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!