Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Elsősnek milyen iskolatáska jobb?

Elsősnek milyen iskolatáska jobb?

Figyelt kérdés

Keresztlányunk most ballag az óvodából. Mindenképp iskola táskát szeretnénk venni neki.

Most kezdett el lovagolni szóval a minta adott. A kérdésem arra irányul, hogy inkább merev falú vagy sima táska lenne jobb az egészségére való tekintettel?



2022. máj. 19. 20:57
A kérdező szavazást indított:
Merev falú
Puha falú
26 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Szia. Mi Ars Una merev falú tàskàt vettünk a lànyomnak és nekünk nagyon bevált. Maga a tàska könnyű ami egy vékonyabb testalkatú gyereknek sem teher.
2022. máj. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%
Merev falú jobb. Viszont ha mindenképpen azt szeretnétek venni, esetleg mutassátok meg előtte neki és a szülőknek is, mert már ilyen korban is vannak kedvenc minták, színek. Illetve ha nem egy évre terveztek venni, akkor az is legyen szempont, hogy ne legyen túl gyerekes. Harmadikban már lehet, hogy ciki, ami elsőben menő.
2022. máj. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
28%

Kelleni fog neki? Fiam abszolult nem használt iskolatáskát első, másodikban.

Egyébként ha kell és is a merev ars unat mondanám.

2022. máj. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
78%

Egyedül NE vegyetek.


Mikor én voltam elsős az anyám s az eladó is rám akart tukmálni egy Eperkés táskát, mert szép. Én viszont utáltam azt a rajzfilmet...

2022. máj. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
57%
Lányom is most lesz elsős, neki pl Harry Potter a kedvenc. A bibi, hogy eddig sehol nem találtam merevfalú pottert. 🙄
2022. máj. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
49%

"Maga a tàska könnyű ami egy vékonyabb testalkatú gyereknek sem teher.


Attól függ milyen vékony. Az ars una éppenséggel pont a kifejezetten széles táskák közé tartozik. Elsős lányomra hatalmas.

Akkor már Derform. Ebből találtunk keskenyet.


Egyébként inkább merev, mert még nem olyan ügyesek a pakolásban, ebbe meg könnyebb.

2022. máj. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
61%
Herlitz SoftFlex és SoftLight táskák is nagyon jók minden téren. A kérdés, hogy milyen összeget szántok rá, mert árban elég húzósak. Itt halmozottan igaz, hogy több évre érdemes tervezni vele, inkább egyszerű mintájút választani, nem az aktuális szuperhős, aki jövőre már lecseng.
2022. máj. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
68%

Ars Una táskai nem csak széles doboz formalyu van nekik.

Vigyétek el a gyereket az Ars Una boltba és ott rengeteg táskábol fazonbol választhatók.

2022. máj. 20. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Andi80018 ***** válasza:
68%
A fiam négy évig hordta az Ars Una táskáját, webshopon rendeltem, tökéletes volt. Egy szakadás nincs rajta. Ráadásul elég nagy, nem kocka alakú, hanem téglatest. Minden könyve belefért, és előre a tolltartó. Szóval táska ez a márka. Hozzátenném, hogy tolltartó már nem olyan jó minőségű, az szétszakadt pár hónap alatt. A kulacsai sem annyira tartósak...
2022. máj. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
57%
Merev falúba könnyebb pakolni, és kezdetben könnyebb hátra vennie is.
2022. máj. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!