Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Szeptemberben született...

Szeptemberben született gyerek mikor kezdheti az iskolát?

Figyelt kérdés

Augusztus 31. a határ ugye az oviban is, utána folyamatosan beíratható ha betöltötte a 3. évét.


Sulival mi a helyzet?

Aki szeptember 1. napon született az csak a következő évfolyamban kezdheti az iskolát vagy esetleg kérvényezhető a felvétele ha iskolaérettnek mondják? (Szept 1. lesz 6 éves)

Nem most aktuális még, csak érdekel a téma


2022. jún. 17. 17:19
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
15%
Utolsó vagyok. Ez a hármasnak szólt főleg
2022. jún. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
77%

Nekem volt olyan osztálytársam, aki szeptember 15-én született, és engedték iskolába 5 évesen.


Jó tanuló volt, egyetemet végzett. Nyert egy évet amit később jobban ki lehet használni. Pl egy év külföldön gimiben vagy egyetem alatt többet ér szerintem, mint egy év az óvodában.


(írom ezt úgy, hogy én júliusi vagyok és visszatartottak egy évet)

2022. jún. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
84%
12, ez hány évvel ezelőtt volt?
2022. jún. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
84%
2000-ben kezdtük az első osztályt.
2022. jún. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
22%

Én is és lányom is szeptemberiek vagyunk.

(Igaz én ugye nem vagyok jó példa, azóta sok víz lefolyt a Dunán, csak leírom. Amúgy 32 vagyok).


Én 3.a, lányom 28.

Mind a ketten a 7.szülinapunkon kezdtük az iskolát, mert anno is így volt. Ezt hívták évvesztességnek.

2022. jún. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
85%
Szeptember 1. a szülinapom, évvesztes vagyok, pontban a 7. szülinapomon kezdtem az iskolát.
2022. jún. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!