Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Legyen megint első osztályos...

Legyen megint első osztályos a gyerek mert a nagatartásával gondok vannak?

Figyelt kérdés

Tanárnénik erősen javasolják. Csütörtök lesz évzáró,szerdáig jeleznem kell.


Adhd-s valószínüleg bár hivatalos papírunk nincs róla,folyamatban van. Az inteligencia szintje nagyon magas,a nevelésibe felmérték.

Ha újra elsős lenne ott pont ezért lenne rossz szerinten mert ezeket már tudja.

De ha megy 2.ba félek hogy a tanárnénik szivatni fogják.

Másik iskolába nem tudom vinni,ez a körzetes és innen is épphogy be esek a munkahelyre.


2022. jún. 18. 08:25
1 2 3 4 5
 11/48 A kérdező kommentje:
Vannak barátai. Állítólag a szülők is panaszkodnak a gyerekemre a tanárnő szerint de van egy csoport ahol a tanárok nincsenek benne ott rákérdeztem konkrétan mi a probléma a gyerekkel ha valakinek sérelme van beszéljünk de senki nem mondott semmit. 1 anyuka mondta h halotta a gyerektől a eleven a tanárnéni szerint
2022. jún. 18. 10:19
 12/48 anonim ***** válasza:
100%
A jelenlegi tanítók így akarnak tőle szabadulni?
2022. jún. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
100%
én nem vagyok egy kötözködős típus, de futnék egy kört magasabb szinten is mint a 2 tanár néni.
2022. jún. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 A kérdező kommentje:

Igen ez az érzésem.


Az iskola váltás azért gond mert autó nélkül vagyok


A másik iskola A-pontba van,mi B pontba lakunk itt van a suli is féloras sétára,a munkahelyem C pontba van a sulitól 45 perc gyalog. Fél 8ra járok dolgozni. Így is épp h be esek a munkahelyre.

2022. jún. 18. 10:37
 15/48 anonim ***** válasza:
32%

Jó lenne, ha az ilyen és egyéb problémás gyerekeket nem akarná az állami oktatás erővel integrálni. Nem valók normál osztályba, mert a tanító nem tudja az osztályt miattuk jó színvonalon tanítani. Ezért, meg akar szabadulni tőlük jogosan. 20-30 normális gyereknek sérülnek az oktatáshoz való jogai, ilyen gyerekek miatt. Akinek van pedagógus ismerőse, tudja, hogy ezek a leggyakoribb panasz okok.

Nem kirekeszteni kell ezeket a gyerekeket, meg kell találni az ő tanításuknak a kereteit, de nem így.

2022. jún. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
28%

nekem vannak pedagógus ismerőseim és dolgoztam is velük (nem köztük), had ne mondjam mi a véleményem róluk. mind, egytől egyig megér egy misét.

már csak ha megszólaltak tudni lehetett, hogy pedagógus. szóval nem kell félteni őket se.

2022. jún. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
76%
15, milyen joga sérül a szupi kis prüntyőkédnek, mesélj...
2022. jún. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
33%
17. Nem halad a pedagógus az anyaggal, az órát megszakítják az állandó fegyelmezések. Ez nem elég. Nem szupi, hanem normális prüntyőkékről van szó. Gondolom a te gyereked nem ilyen, ha már magadra vetted. Szóval a véleményemet fenntartom, ki kellene az ilyen gyerekeket emelni onnan.
2022. jún. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
88%

18, az enyém már 25 éves, és köszi, nem volt vele gond.

De utálom, hogy a sok szupermami miatt nem kap normális lehetőséget, akivel gond van, mert jaj, mi lesz az ő kicsikéjével.

Vidd kompetens pedagógusokhoz.

Nálunk volt aliglátó, adhd, mégsem jelentett gondot.

2022. jún. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
19%
19. Nem vagyok érintett a témában, viszont sajnálom a normális gyerekeket.
2022. jún. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!