Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Iskolai hiányzásnál a "családi...

Iskolai hiányzásnál a "családi okok" indok miket szokott takarni?

Figyelt kérdés

Ti miket indokoltatok már ezzel? Milyen esetek vannak amikor ezt kell beírni vagy megüzenni, de nem publikus a pontos ok?


Továbbá, Milyen egyéb indokok fordulhatnak elő? Volt már példa olyanra, hogy adott ok miatt hiányzott a gyerek, de valójában azzal nem lehetett indokolni?



2022. dec. 15. 16:45
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Az én időmben mondjuk Budapestre utazni nem volt mindennapos, pedig csak 60 km volt.


Amikor a testveremet szemészetr evittük akkor kivettek a suliból családi okok miatt..

2022. dec. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
74%
Nálunk össz-vissz 3 napot igazolhatok egy tanévben.Nálunk ez a gyerekek szabadsága.1.osztálytól kezdve ők döntik el melyik 3 napon nem mennek.Használhatják egyben,vagy egyesével.Okosan szokták beosztani Ezen a 3 napon semmi nem múlik.Nekik is jár ennyi.Családi okot szoktam írni,és a világon senkinek semmi köze hozzá,hogy mit takar.
2022. dec. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Én nem szoktam megindokolni. Családi ok, kész, kinek mi köze hozzá.

Amikor én voltam gimis, volt, hogy leírták a szülők az ofő meg kijelentette, hogy erre nem engedi el a gyereket. Nem is értem, szerintem ez túlkapás.

A lányom most 9.-es egy gimiben, és itt is azt mondta az ofő, hogy van amikor nem engedi el a gyereket. Szóval én tuti nem fogom odaírni, hogy azért vinném el pénteken, hogy elmenjünk egy hosszú hétvégére wellnessezni, még kitalálja, hogy nem járul hozzá. Semmi köze hozzá.

2022. dec. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
80%

Én most legutóbb akkor, mikor nagyon lebetegedtem (értsd magas láz stb) és nem tudtam ellátni a 1,5 éves kicsit és a 13 éves lányomnak kellett segítenie.

Párom külföldön dolgozik és egyáltalán nincs semmi segítségem. Ezt tudják amúgy, nem kellett soha megindokolnom :)

2022. dec. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell magyarazkodnod senkinek.
2022. dec. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Volt osztálytársamnál a krumpliszedés is ebbe tartozott bele.
2022. dec. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
A lányom egyszer elment az apjával 2 hétre külföldre. Erre is családi ok indokot írtuk, csak előre szóltunk. Egy barátnőméknél szült a kutyájuk, azért maradt otthon.
2022. dec. 16. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
46%
Én sosem szoktam megindokolni. Nálunk úgy van, hogy fél évre van 3 nap. Általában menstruációnál használjuk, mert szegénynek néha nagyon erős, és rosszul van. Emiatt orvoshoz ugye nem megyünk, ezt pedig nyilván nem írom be, tehát családi okokra hivatkozok. Vagy most például pénteken lebetegedett, orvoshoz nem viszem, hogy órákat üljünk a beteg gyerekek között, hétfőn már megy, leigazolom majd én, szintén családi okokra fogok hivatkozni.
2022. dec. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Nagyjából azt szokták érteni alatta, hogy "nem kötöm az orrodra, mert magánügy, vagy mert ciki".
2022. dec. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Kb minden, ami nem orvosi igazolás
2022. dec. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!