Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Nifty teszt kulonosebb indok...

Nifty teszt kulonosebb indok nelkul?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nifty tesztre szeretnek menni, de csak mert igy ereznem biztonsagban magam, mas indok nincs. Ti is megcsinaltattatok igy? Szerintetek mikor erdemes menni? Persze majd az orvost is megkerdezem errol.
2022. szept. 10. 10:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%

Ha úgy érzed, ez megnyugtatna, és nem okoz gondot a finanszírozása, persze, hogy csináltasd meg. 🙂

Szerintem, ha holnaptól ingyenesen csinálnák a kórházban, egy kismama sem reklamálna, hanem örülne a lehetőségnek.

2022. szept. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%
Nálunk volt némi alap rá de anélkül is megcsináltattam volna.
2022. szept. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Én a korom miatt csináltattam prenát.remélem minden ok lesz. Szerintem ha megteheted és nyugodtabb leszel akkor csinaltasd meg!ártani nem lehet vele!

2022. szept. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%

Nekem lett volna rá, de nem csináltattuk meg egyik terhessegnél sem (2volt)

Mert nem láttuk indokoltnak.


Szíved joga eldönteni, ha téged ez megnyugtat, akkor csináltasd.

2022. szept. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
95%

Persze, gond nélkül, hisz egy vérvétel az egész.


Elméletileg 10. héttől lehet, de 2 okból is érdemes kivárni a 12. hetet: egyrészt ha komoly gond van, ami a 12. Uh-n szűrhető, vagy netán nem fejlődik tovább a terhesség, akkor "kidobott pénz". Másrészt meg 10. héten még nem biztos, hogy van elég magzati dns a véredben - akkor ismételni kell - 1x fizetsz, de 2x szúrnak, és eredményed megint csak kb. a 12. héten lesz.

2022. szept. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
73%
En vegul nem csinaltattam meg. Teljes biztonsagot az sem ad sajnos. Annak akkor van ertelme,ha tudod,hogy genetikai betegseget orokolhet a csaladbol. Nyilvan ha megcsinaltatod, a genetikai problemakra (amikre szurnek) 95%ban biztosit. Viszont.. (es pont ezert nem csinaltattuk meg vegul) egy rakat mas gond adodhat amit az nem mutat ki! Nem reszeletezem, mert tok felesleges.. szoval mi ezert mondtunk le rola.
2022. szept. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem is érdemes, inkább legyen feleslegesen elköltött pénz, minthogy kiderüljön később valami. Most 35 évesen èn is megcsináltattam (12+4 naposan), mèg várok az eredményre.
2022. szept. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Egyebkent nyilvan tudom, hogy ez valahol egy hamis biztonsagerzet, mert hiaba szur x dologra, azokon kivul is barmi lehet, de igy erezzuk jonak :)

Igen, en is a 12. het utan gondoltam, pontosabban a genetikai utan, elobb nem akrnam. Meg ugy tudom, hogy a 12.het elott ugye a nemet nem mondjak meg, nehogy valaki emiatt vetesse el a babat.

Es mi azt is szeretnenk tudni, ha mar van erre lehetoseg.

2022. szept. 10. 11:22
 9/11 anonim ***** válasza:
74%
Nem volt valós oka, de megcsináltattuk. Engem megnyugtatott valamennyire. A 12 leggyakoribb genetikai rendellenességet vizsgálta plusz a baba neme. Tudom, hogy mindent nem lehet szűrni.
2022. szept. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
76%
Mi is megcsináltattuk. Szeptemberben lett pozitív a teszt, novemberben töltöttem a 35-öt. Szóval még nem volt különösebben indokolt, q doki is mondta, hogy nem az, de azt mondta, ha megnyugtat, csináltassuk meg. És így már a 12.hét után tudtuk, hogy kicsi fiú lesz. :)
2022. szept. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!