Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Szülőként szoktatok a tanárnál...

Szülőként szoktatok a tanárnál reklamálni, ha úgy gondoljátok, hogy nem a megfelelő jegyet kapta a gyerek?

Figyelt kérdés
Volt rá példa, hogy egy beírt jegyet törölt a tanár?
2023. jan. 17. 12:08
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
89%
Mégis milyen alapon?
2023. jan. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Max akkor reklamálok, ha a dolgozatban a jó választ hibásnak értékelte és a gyerekem jelzése ellenére sem hajlandó kijavítani.
2023. jan. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
88%

Nem, mert nem voltam ott, nem láttam, se pro - se kontra.

Egy jegy nem a világ - rengeteg lehetőség adódik a javításra, ha rossz is.

2023. jan. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyértelműen jó válaszra nem adott pontot,vagy nem jó osztályzatot adott százalékilag, akkor reklamálnék persze,de ilyenre nem volt még példa,pedig már középsulis a legnagyobbam.Volt már,hogy nem vett észre valamit,vagy nem számolt bele pontot az összesítésnél, akkor a gyerek szólt,megbeszélték,javították.Aki dolgozik,hibázhat,semmi gond.
2023. jan. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
63%
Úristen ne már
2023. jan. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Jah, szerintem is ez gáz. Gyerekem osztálytársának a szülei ezt mégis elérték, ami szerintem nem fair az én gyerekemmel szemben. Ugyanazért a dologért kapták ugyanazt a jegyet. Csak neki törölve lett, nekünk meg nem.
2023. jan. 17. 12:36
 7/26 A kérdező kommentje:
De legalább az megnyugtató, hogy nem csupa olyan válasz jött, hogy "még jó hogy reklamálok".
2023. jan. 17. 12:41
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Ha elég egyértelmű, akkor igen.

Egy dolgozatnál, amit meg tudsz nézni, kiderül, ha a jó, helyes válaszra nem adtak pontot. Ezt már sokan észrevették a többi szülő közül.

Velünk más történt. Csak 5-öse volt, semmi más az adott félévben és 4-re lett lezárva. Nyilván szóltunk. Persze csak elírás volt. Miért ne szólnánk? Egy hiba miatt legyen 4-es a kitűnő helyett?

2023. jan. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
78%

Hat nezd, ezt ki mondta neked? A gyerek? A gyerekek szeretik azert ugy eloadni a dolgokat, hogy az nekik jo legyen.

Kozel sem biztos, hogy ez igy tortent.

De ha igy tortent, akkor is tokmindegy.


Inkabb osztonozd a gyereket a tanulasra es akkor talan jo jegyeket fog kapni :)

2023. jan. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
6: és honnan tudod, hogy nem volt jogos a kérésük? Mert azt igazából nem írtad le, hogy konkrétan mi történt.
2023. jan. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!