Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » GWM 100ezerFt gyerektartást...

GWM 100ezerFt gyerektartást elégnek gondol 2 gyerekre...Reálisnak gondoljátok ezt?Szerintem nevetséges úgy,hogy 2+5 éves gyerek mellett az anya még min.10 évig nem tud karriert építeni+betegség esetén otthon kell maradni+sokat kell foglalkozni velük.

Figyelt kérdés

2022. márc. 23. 09:24
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
54%
Gyerek mellett is lehet karriert építeni. Óvodába meg bölcsődébe beadod, aztán mehetsz dolgozni.
2022. márc. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
87%

Az a szomorú, hogy amilyen összegek vannak gyerektartás néven, ahhoz képest ez sok.

Persze attól még nevetségesen kevés. Nyilván nem jön ki két gyerek 200 ezerből egy hónapban. Mármint ki lehet hozni, éhen halni nem fognak, csak nem lesz meg mindenük, le kell spórolni ezt-azt.

(Tudom hogy 100-at ad, azért írtam 200-at, mert ha igazságosak akarunk lenni, akkor 50-50, hisz az apjuk is ugyanolyan teljesértékű szülő mint az anyjuk. Ezzel szemben az anya mindig többet tesz bele a gyereknevelésbe válás után, mint anyagilag, mind időben, mind energiában.)

2022. márc. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim válasza:
76%

Az, hogy mennyit ad, arról nem tudok nyilatkozni.

Ellenben Édesanyám kettőnket egyedül nevelt pont 2 és 5 éves korunktól, és mégis tudott mellette dolgozni, karriert építeni. Jártunk bölcsibe, oviba és ennyi.


Ennek ellenére semmiben nem szenvedtünk hiányt, nagyon nagy szeretetben éltünk, rengeteget foglalkozott velünk.

2022. márc. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
16%
Aha tehát a 100 ezer forint sok. Nézzünk már körül ebben a leprafészek országban! Sokan dolgoznak 150-180 ezrekért. Abból magát nem tudja fenntartani, nemhogy még gyerektartást is fizetni. Vagy egy minimális összeget. Én ha szétmennék a párommal, a mindenkori gyerektartás leg leg minimumát adnám, mert tudom, hogy a szülei olyanok, hogy elhappolnák a pénzt. Megkapná a 15-20 ezret. Ha a gyerekem meg kabátot akar vagy ruhát azt megveszem én. De pénzt nem adok csak amennyit muszáj. Persze lehet azt mondani, hogy nem kell válni, csak hát ugye az két esélyes játék!
2022. márc. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
85%

Természetesen valamire elég.

De ugye ideális esetben a gyereknek nem kellene megereznie hogy a szülei szetmentek.

Most nem azt mondom hogy el kell őket kényeztetni de ha eddig milliokbol éltek most meg 100 ezerből plusz abból amit az anyja dolgozik akkor bizony meg fogják érezni.

És a kisebbik gyerek 1 éves. Ő még nagyon kicsi ahhoz hogy bölcsibe adják, meg igen, ilyenkor még sokat betegek.

És nyilván anyuka marad velük otthon mert gwm nem fog azért koncertet lemondani.


Különben meg azzal dicsekedett máskor hogy egy vásárlás alkalmával akár 5 milliót is elkolt, hát akkor nem értem hogy sajnalhatja a gyerekeitol.

2022. márc. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
88%

2 gyerekre 100ezer egy átlag gyári melós fizetésnél hangyafa$znyival többet kereső apukától reális.

Nem egy elvileg "népszerű rapperől", aki pár hete még úgy dobálózott a jövedelmével meg a vagyonával, hogy neki milyen jól megy... Most sajàt magát köpi szembe... Szégyen ez a fa$zi, komolyan...

2022. márc. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
95%
#4 és enni nem kell annak a gyereknek? A vízről, áramról, fedélről a gyereknek csak az egyik félnek kell gondoskodnia? Gondolod hogy ezt mondjuk 15-20 ezer forint fedezi? Te meg csak fizetgeted a ruhákat mi..
2022. márc. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
92%
De szeretem már mikor a pasik sajnáltatják magukat, hogy jaj 150-ből hogy fizessen gyerektartást. A nő meg 150- ből oldja meg a gyereket meg magát is...hagyjuk már. Ha megcsinálta a gyereket, akkor keresettől függetlenül perkáljatok csak. Vagy a nő vállaljon csak másodállást, mi?
2022. márc. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
91%
9-es vagyok. Ez amúgy a 4-nek szólt. Amúgy a gyereknek ennie is kell, öltözködni, tisztálkodni, gyógyszer stb.
2022. márc. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim válasza:
28%
Leírhattátok volna, hogy ez a GWM nem valami bíróság vagy gyámhatóság.
2022. márc. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!