Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Milyen iskolatáskát vettetek...

Milyen iskolatáskát vettetek elsősnek?

Figyelt kérdés

Bevált-nem vált be? Negatív tapasztalat is érdekel!

Ars Unat néztem, de komolyan 30e egy iskolatáska? :/ Megveszem, ha az a jó, csak meglepődtem...


2023. ápr. 15. 20:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
72%

Nézd meg a Herlitz árait, rögtön olcsónak fogod érezni.

Egyébként ha minden nap vinni-hozni kell majd mindent akkor gurulóst vennék mai eszemmel (8-10 kg körüli cucc mennyiségről beszélünk!), ha csak pár dolgot kell cipelni akkor szinte mindegy. Ez a mi sulinkban tanár függő, ha tudod ki lesz az ofő akkor érdemes volna ezt megkérdezni.

2023. ápr. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
81%

A lánynak 15"-os st. rightot, szept.re 4.ben kap majd egy 17"-osat, de a márka marad.


A fiú elsős, neki kizárólag ez tetszett, csak más mintában: [link]

Szép, de nagy még neki (nem elsősnek való), de az elrendezése borzalmas! Az elsőt ajánlani tudom, az utóbbit semmiképpen!

Én dobozosat nem akartam

2023. ápr. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
76%

Elsőre olyat, amit ajánlanak. Csupa párna, merevítés, ergonómia........

Fel év után gurulósra cseréltük.

Ha újrakezdeném, csak a gurulósat venném.

2023. ápr. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

A lányom nagyon vékony, így az Ars Una típusú széles doboztáskák kiestek.

Derform Cleo and Frank táskát kapott, ami csak 27 cm széles. Nem fér bele sok minden, hétfőnként elég necces (akkor mi cipeljük), de egyébként jó.

2023. ápr. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
57%
A gurulós féloldalasan terhel. Majd mehettek gerinctornára
2023. ápr. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
43%
A gurulós nem hót égő, banyatankos? 😅
2023. ápr. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Ars Unát. 5 évig hordta 2 gyerek, és csak azért kellett újat vennem, mert az öcsi nem volt hajlandó rózsaszínt hordani. :) Harmadik éve nyúzza, és tökéletes állapotban van. Nekem annó anyám emlékszem, évente új táskát kellett, hogy vegyen. Biztos nem volt olcsóbb összességében.
2023. ápr. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Topgalt
2023. ápr. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen Herlitz táskát vettünk, most 3. osztályosként is használja a kisfiam:

[link]

Megvallom praktikus, főleg a műanyag alja, mert ha délután kimennek az udvarra, teszik le a betonra.

2023. ápr. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a Herlitzet választotta a fiam:

[link]

Mi meg vagyunk elégedve vele, kényelmes és minden belefér. De az igazsághoz hozzátartozik az is, hogy ők hétköznap nem hozzák haza a könyveket (és ezáltal a táskát sem), csak pénteken, aztán hétfőn meg visszaviszik. Így nincs túl sokat nyúzva a táska.

2023. ápr. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!