Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Jövő héten lesz a kislányom...

Jövő héten lesz a kislányom születésnapja Be lehet vinni tortát a suliba. 30 gyerek+2 felnőtt van. Hány szeletes tortát kellene vinnem?16 szeletes jó lehet? Ebéd után fognak tortázni, első osztályos gyerekekről van szó.

Figyelt kérdés

2023. máj. 6. 08:39
1 2
 11/14 Andi80018 ***** válasza:
79%
Szerintem tortát azért nem jó bevinni, mert ha nem te sütöd, márpedig nem lehet olyat bevinni, akkor az, ha mindenkinek jut, akkor legalább 30 ezer, de lehet több... :-D Mindenkinek egy szelet szerintem egyébként, de óriási pénzkidobás...
2023. máj. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
55%

Nálunk nem kifejezetten szeretik a krémes tortát.

Bármi lehet, ha lesz egy szalmonella járvány, az iskolát fogják rángatni. Nálunk csak szárazsüteményt engednek.

2023. máj. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Nem a pénz miatt gondoltam 16 szeletesre. Az oviban ekkorát vittünk 28 gyereknek és még egy szelet maradt is tavaly(pedig finom volt a torta :D) . De az vegyes csoport volt.

Köszönöm a válaszokat, 24 szeletes lett végül.

Megkérdeztem,nincs allergiás az osztályban.

2023. máj. 11. 12:43
 14/14 anonim ***** válasza:
52%

Nálunk direkt kérték, hogy ne vigyünk tortát, mert túl sok a macera vele.

Nincs kés amivel felvághatnák, csak a konyhán, nincsenek tányérok stb. Tehát ha valaki visz, akkor az osztályfőnök elcsattog az elég messze lévő konyhára a késért, végigcipeli a folyosón stb.Megromolhat, vannak allergiás gyerekek stb.

16 szeletes egyébként bőven elég. Legalábbis felénk azok is olyan nagyok szoktak lenni, hogy több embernek is elég.

2023. máj. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!