Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Melyik elsősnek való iskolatás...

Melyik elsősnek való iskolatáska márka jó, jobb?

Figyelt kérdés

Ezeket néztem: Belmil, Ars una, Herlitz.

Lényeg csattal vagy mágnessel záródjon, egy külső kulacs tartója legyen meg egy tolltartó rész.

És a legfontosabb: strapabíró legyen!


2023. jún. 7. 10:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
18%
Én cipzárral záródót vettem.
2023. jún. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
69%
Belmil bevált elsőben, nálunk csatosat kértek.
2023. jún. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
89%
Elsős fiamnak Herlitz van, semmi gond vele, szeretjük. Mármint a táskát. De persze a gyereket is. 😃
2023. jún. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Én ars unát vettem.
2023. jún. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Tíz éve volt elsős a fiam, neki a Herlitz hamar tönkre ment, pedig akkor volt 20ezer Ft

Belmilt kapott utána, 8-dikig bírta. Ja és fele annyiba került.

Szóval ez volt a múlt.

Az ars unával nincs tapasztalatom.

Cipzárost nem merek venni...ha valamit véletlenül becsíp a cipzár...

2023. jún. 7. 11:59
 6/20 anonim ***** válasza:
13%

Mit csípne be? Tényleg kíváncsi vagyok.

Elég szétszórt, figyelmetlen, kétbalkezes (és tényleg balkezes is) gyerekem van (sni, auti), de eddig még nem volt semmi baj vele és imadja a táskát is. Derform cipzáras doboztáskája van. Ez volt a legkeskenyebb, ami a filigrán termetére oké volt.

2023. jún. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk pont a csatosak nem jöttek be.


Amúgy, az Ars Una-t ajánlom, strapabíró. Nekünk az bírta a legtovább. El is tudtam adni, meglepően jó áron.

2023. jún. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

[link]



Nekünk ez a fajta van lányomnak. Kifutott termék, használtan vettem kitűnő állapotban.


Lányomnak fiatalkori gerincferdülése van.

2023. jún. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk Ars Una és Budmil van, de Herlitz is jó. Kulacsnak mindegyiken van hely, és a tolltartó, uzsonna könyvek is elférnek.

Úgy vedd neki hogy nemcsak elsős korára!!!

2023. jún. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
72%

A lányomnak Herlitzet vettem, ez a második éve volt, hibátlan "doboztáska".


Én bírom ezt a fazont, kényelmes, könnyű, de a csatja.. Utálom, hogy folyton csatolgatni kell és megfelelően visszailleszteni a helyére. Mágneszárasat vegyél szerintem, mert a sima csat tiszta szívás doboztáskánál, de szerintem simánál is.. Ha nem vettem volna korábban jó áron egy topgal táskát a herlitzzel együtt(ilyet ne vegyél, az a hülye merevítőrúd halál kényelmetlen a topgalban)mágneszáras herlitzet vennék megint. Vagy belmilt, ismerős kisfiúnak olyan van, remek táska, az övé mágneszáras is ráadásul. De láttam jó budmil táskát is. Azt szokták mondani, hogy a többfakkos hasznos, de szerintem csak macera berakosgatni, a topgalon van vagy 6 rekesz/tároló, próbáltuk de a gyereket megkavarta, szerette csak bevágni a dobozfazonba a dolgait.

2023. jún. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!