Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Melyik elsősnek való iskolatás...

Melyik elsősnek való iskolatáska márka jó, jobb?

Figyelt kérdés

Ezeket néztem: Belmil, Ars una, Herlitz.

Lényeg csattal vagy mágnessel záródjon, egy külső kulacs tartója legyen meg egy tolltartó rész.

És a legfontosabb: strapabíró legyen!


2023. jún. 7. 10:27
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
57%

Ars una van nekünk, kb úgy néz ki így év végére is, mintha most vettük volna. A kicsinek is ilyet fogok venni, mikor iskolába megy.

Szerencsénk volt, hogy ez akadt a kosárba, mert nem néztem utána a márkáknak.

2023. jún. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
72%
Ars una mágneses a második évben megkeserítette a mindennapjaimat. :)) Valahogy sosem a helyére cuppant a csat, emiatt állandóan kinyílt magától, kivéve akkor ha éppen ki akartad nyitni, mert akkor olyan erősen kapcsolódott hogy úgy kellett feltépni, mint egy idegbeteg. De lehet, hogy csak én fogtam ki valami selejt árut 25ezerért.
2023. jún. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
6-os. Pulcsi, kardigán...stb. nekem simán sikerül odacsípnem a cipzáros táskák cipzárjához 😁
2023. jún. 7. 22:07
 14/20 anonim ***** válasza:
22%
#13 Nagyon ügyetlen lehetsz akkor, már bocsi. Egy átlag ember (gyerek sem) ilyet a táska zipzárjával nem csinál. Ellenben a csattal sokkal könnyebben oda tudja csípni az ujját, +a csattogása is zavaró lehet, főleg ha óra közben kell még belőle elővennie valamit.
2023. jún. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Neeem hiszem.... csak ugye ha sok a cucc....bele kéne mindent paszírozni a táskába... főleg ha még reggel "tél" volt... délután meg nyár 🙂

A csatokkal jobban boldogul ok...

2023. jún. 8. 06:46
 16/20 anonim ***** válasza:
Miért a csatosba több fér?
2023. jún. 8. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
83%

14#


Most őszintén neked nem édes mindegy miért akar csatosat és nem zipzárosat?

Miért akarod ráerőltetni a te nézőpontod?

2023. jún. 8. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

17, szerintem te félreértesz valamit.

Egyrészt nem csak egyvalaki kérdez, másrészt konstruktív beszélgetés lenne alakulóban, hogy melyik a jobb, mivel gondolom mindenki a legjobbat akarja venni.

Mi próbáltuk üzletben a csatost, nem tetszett. Óvodásként cipzárosa volt, sose volt vele gond. Cipzárosat vettünk.

2023. jún. 8. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a pro és kontra véleményeket!

Én a csatosra szavazok (nem nagyobb, csak kisebb esély van rá, hogy ne lehessen jól zárni, szerintem...ês két ovis táska cipzárja is megadta magát már, mivel minden cuccát belepaszírozták az ovónénik)

2023. jún. 8. 09:52
 20/20 anonim ***** válasza:
Topgal-t használtunk mindhárom gyerekemnél. Négy év használat után is olyan volt mindegyik mint új korában- ha vettünk újat, akkor csak azért, mert kinőtték a "stílust". Nagyon elégedettek voltunk vele.
2023. júl. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!